Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babáddal vagy...

1 év körüli babáddal vagy olyan babával aki már jár te be tudsz ülni bárhová?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár napja elhivott egy kávézóba,de mivel nem tudtam megoldani,hogy a fiamra vigyázzon valaki mondtam neki,hogy vele megyek és hááááát a kávézó nem biztos,hogy jó megoldás,mert fiam nem egyhelyben ülős tipús amióta meg jár azóta meg végképp nem.Ő erősködött,hogy ugyan csak 20-30perc stb.Amúgy ő gyermektelen.Ok beültünk,de a kisfiam ahogy gondoltam 5perc ülés után úgy gondolta,hogy rohangál a kávézóban igy én gyorsan bedobtam a kávét és sétálgattam vele majd közöltem barátnőmnek,hogy igya és menjünk.Erre ő azt mondta,hogy más gyerekkel simán lehet kávézgatni és egyebek az én fiam hiperaktiv.Más tényleg betud ülni kényelmesen,nyugisan egy kávézóba vagy akárhová a babájával?
2013. máj. 12. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amugy cuki lehetett. Az én fiam 13 hónapos de én nem kisérelnék meg vele kávézóba menni. Ő is ilyen.
2013. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is örökmozgó, igaz még csak most lesz 10 hónapos, de simán elmegyek vele bárhova. Múltkor egyik barátnőmmel mentünk sütizni, kvzni 2 gyerekkel. A cukiba a csajok pedig örültek, hogy babázhatnak :) De gyermektelen baránővel is mentünk már és semmi probléma nem volt.
2013. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy évesen az én lányommal sem lehetett beülni sehova. Elvolt kb 10 percig, utána foglalkozni kellett vele folyamatosan. Aztán kinőtte. Most 2 éves, simán be lehet vele ülni. Csak kell papír, rajz eszköz, mesekönyv, aztán elvan ő is, és még beszélgetni is lehet mellette. Persze beleszól. :)
2013. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Disi ***** válasza:
Az én kislányom már 22 hós, de ugyanilyen mentalitású. Vihetek neki bármit, ismerős-ismeretlen dolgot, adhatok neki enni-inni, neki mennie kell :D. Volt olyan hogy jàtszótérre mentünk ismerőssel meg az ő kicsijével, a 2 gyerek kétféle, talán 3 mondatot beszéltünk. Ez tavaly nyáron volt, most már követik egymást, jobban együtt játszanak. Én már boltba sem vihetem be, a bevásàrlókocsikba nem ül bele, a kicsit nem tolja, a kosarat nem hozza, mert neki futni kell. És persze röhög rajtam hogy szaladok utána :P. Ne legyél elkeseredve, nem hinném hogy hiperaktív a kisfiad, és ha jó barátnőd, akkor biztos hogy ő is csak képletesen mondta. A rossz hír az, hogy ha most ilyen később sem számìthatsz másra, persze addig míg meg nem tudja tanulni :). Néha el szoktunk menni menüèrt és a következő trükköt láttam, hogyan tudnak az anyukák megebédelni a gyerkòc mellett: okostelefon! Ráteszik a mesét a memóriakàrtyára, és ha a csemete jól lakott akkor anyuka odateszi elè ès befejezi az ebédet. Persze lehet mondani, hogy nem helyes, de tényleg vannak olyan gyerkőcök akik felborítanák az egész éttermet.
2013. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiam 9 hónapos korától tud állni , és mindig is utálta a babakocsit , de simán beülünk vele bárhova most 1,5 éves ! Nap ,mint nap ebédelünk a csajokkal,párommal itt-ott ! Én beleteszem a babakocsiba , és nem veszem ki ha hisztizik akkor se , vagy adok neki sütit ha kávézunk . Én nem veszem ki és egy idő után beletőrődik , hogy neki ott a helye adok neki játékokat addig a 40 percig amíg mi eszünk . Utána kiveszem és úgy sétálunk 4
2013. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen ezzel az a baj hogy van amelyik gyerek őrjöngésig képes ordítani üvölteni ha nem veszik ki. És jó lehet hogy pár alkalom után megtanulja hogy hiába ordít nem szállhat ki de addig pár ilyen kellemetlen alkalmon túl kell esni, és az kellemetlen a szülőnek is és a közönségnek egyaránt...
2013. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!