Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, minden nap...

Kisbabás anyukák, minden nap főztök?

Figyelt kérdés
Milyen olyan ételeket ajánlanátok,amiket másnap is jó íűen eszik az ember?Tészta kilőve,mert az ugye frissen jó, pörkölt féleségeket unom.Kiadós legyen és olcsó,mert már kivagyok a mindennapos főzéstől.
2013. máj. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Brassói, rakott krumpli, paprikás krumpli, sült hús, pizza, pöri, levesek. lyesmiket szoktam, de inkább többet főzök, lefagyasztok, h szükség esetén elő lehessen csak venni.
2013. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rakott dolgok,mint pl. kelkáposzta, zöldbab. főzelékfélék, gerslis káposzta, töltött pipicomb, gulyásleves, palócleves bolognai. a tészta miért csak frissen jó? mikróban bármi megmelegszik, nekem sosincs másnapos "íze" semminek. (igaz nincs mikrónk, de gázon vagy sütőben sem másnapos.)
2013. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon tésztás vagyok, és megeszem másnap is:) Mindig 2 napra főzünk. Hétvégén úgy főzök, hogy hétfő, keddre legyen még (most pl sült hús krumplival, salátával). Ált hétvégén nagybevásárolunk, már meg is vettük a hozzávalókat amit a jövő hétre kigondoltunk. Ilyen pl a sajtszószos tészt/tortellini, mézes mustáros husi rizzsel, vagy sütőben sült krumplival, tonhalas-olivabogyós tészta, rakott krumpli, darálthusis borsós tésztás egytálétel, sütőben sült tejszínes sajtos csirke, lasagne és hasonlók. Szóval hétfő, keddre van még a vasárnapi főzésből. Kedd este, vagy szerdán főzök firsset, az ált. szerda, csütörtökig kitart. És van hogy rendelünk péntekenként, vagy anyukám hoz valami finomat. Aztán szombaton változó (vagy amerre bóklászunk ott eszünk is valamit, vagy otthon főzünk) és vasárnap meg főzöcskézés hét elejére maradóan.
2013. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!