Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, vannak...

Kisbabás anyukák, vannak olyan barátnőitek akikkel gyakran összejártok? Hogy álltok a barátokkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta anyuka vagyok, elég sok "barátnő" lekopott, valahogy nem nagyon volt közös témánk,és nem értették, hogy 2hónapos gyerek mellől miért nem megyek el bulizni...hisz úgyis alszik éjszaka. Olyan megmaradt, akinek babája van, rajta kívül még ketten, akik elfogadták hogy anya lettem...de jöttek új barátok, akikkel sok közös téma van, a gyerekek által.

És te?

2013. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel igen megritkult a találkozások száma.. Több babás volt osztálytársammal felvettem a kapcsolatot ha nyit az idő elvileg lesz nagy összejárás.. De hogy mi lesz belőle, nem tudom.

7,5 hónapos a fiam.

2013. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnőm van, játszótére ismerkedtünk össze.

Össze járunk gyerekekkel, vagy este apára haggyuk a gyereket, és csak csajok megyünk el mozi, buli,vásárlás...

2013. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A régi barátok eltűntek, nem volt többé közös téma, de lett pár új...
2013. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem alapból nem volt sok barátnőm (3) de azok mind elkoptak. A védőben találkoztam pár kismamával, akikkel együtt vártuk a babákat, elég szimpatikusak voltak, de ahogy megszülettek a babáink, ment a versengés (náluk), kinek mekkora a babája, idővel kié tud többet, kié az ügyesebb, míg a másik babáját leszólták. Ebből elegem lett, és leépítettem őket. Azóta van 1 barátnőm, akivel a sors hozott úgy össze, hogy pont akkor történt vele baj, amikor ott álltam mellette a szó legszorosabb értelmében, így azóta ő a legjobb barátnőm.

A régiek félévente egyszer rám csörögnek (ha épp a barátnőik nem érnek rá kv-zni) de mindig lemondom, mondván: dologom van.

2013. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez eleg szomoru, amiket irtok.. Remelem az en baratnoim nem kopnak majd el :(. 4 hos baba anyukaja
2013. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi barátnőim megmaradtak. A többség viszont külföldön él, de 2vel össze szoktunk járni. Elmegyünk sütizni, megiszunk egy kv-t, shoppingolounk sőt még fel is jönnek játszani a fiammal. Egyszerűen kölcsönösen odavannak egymásért. Nem gondolom azt, hogy attól mert gyerekem van megáll az élet. Persze bulizni nme járok, de a délutáni programokat igénylem én is. Szereztem új barátnőket is akikkel hasonló korúak a babáink és nem hasonlítgatjuk őket, de sok hasznos tanács gazdát cserél.

9 hónapos a fiam.

2013. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7.nek igaza van, az igazak megmaradnak! :)
2013. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amióta ki tudok mozdulni a lányommal (4-5 hónapos kora óta), eljárok vele ebédelni olyan barátokkal akinek ezt a munkaideje megengedi. Mondjuk ez az utóbbi időben az időjárás miatt eléggé elmaradt :-( De nemsokára újra ki tudunk mozdulni.


Én nem csinálok gondot abból sem, ha átjönnek hozzánk. Ideérnek munka után, beszélgetünk, párom etet-fürdet aztán altatásra elmennek a vendégek.


A munkatársaimmal is jóban vagyok, havonta bemegyek hozzájuk a lányommal.


Van 2 babás barátnőm is, kis különbséggel szültünk, velük is összejárok.


Amióta pedig nem szopik a lányom (1 éves kora óta) már eljárok este moziba, koktélozni is. Ilyenkor 10-11 között érek haza.

2013. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy babás barátnőm van,akivel sokat szoktunk sétálni,a másik babás barátnőmmel kb. 3 hetente találkozunk,ilyen hétvégi ebéd szinten.3 barátnőm van,nagyjából ugyanolyan a kapcsolat,bár ritkábban találkozunk,mert két délután itt vannak anyósék,délelőtt ők dolgoznak,férjeik vannak,de azért találkozgatunk.
2013. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!