Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek ilyen adottságokkal...

Ismertek ilyen adottságokkal rendelkező babakocsit?

Figyelt kérdés

- megfordítható tolókar

- bolygó kerekek

- vízszintesig dönthető háttámla

- van karfája vagy pohártálcája

- rosszabb, göröngyösebb járdán is jól tolható

- nem túl nehéz, mondjuk 10 kg alatt van a súlya

- dizájn nem fontos



Peg Perego Venezia ilyen? Vagy van más tippetek?

- használtan venném max. 20.000 Ft értékben


2013. máj. 12. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

a venezia pont ilyen :D


Amúgy a legtöbb átforditható tolókarú és bolygókerekes kocsinál, csak az első kerekek bolygósak, de ugye fordításnál a hátsó fix kerül előre, és lehet én vok béna, de nekem azok irányíthatatlanok.

2013. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi használtuk a vezeniát , én nagyon utáltam , nagyon nagy babakocsi , és nagyon nehéz ,és irányíthatatlan 4 gyermekem van mindegyiknél nagyon sok babakocsit használtuk , én ezt nem szerettem . Nem tudom , hogy újszülött kortól akarod használni , vagy nem ?! Én nem szerettem nekem mindig elakadt szóval nem bírja a terepet ! Hozzá teszem azok a babakocsik tartosak amiknek 2 kerekűk sima , 2 kerék pedig bolygó !

Én linkelek neked egypárat amit szerettem :

[link]

[link]

2013. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!