Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátoknak nurofent...

Adtok babátoknak nurofent fogzásra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8hónapos még nincs fogacskája,de most úgy néz ki,hogy 4foga fog jönni egyszerre alsó és a felső ínye is már nagyon meg van duzzadva és már nagyon fehér.Nappal helyesen eljátszik nem nyűgösködik,de az éjjeleink katasztrofálisak.Óránként fél óránként ébred.Kipróbáltam homeopátiás bogyókat,de nem vettem észre változást.Már 3hete hogy nem alszunk éjjelente kezdek teljesen kimerülni.Most szeretném neki kipróbálni ha adok éjjelre neki nurofen szirupot akkor jobb-e lesz neki tőle.Olvastam hogy 3napnál tovább nem alkalmazható.Azt szeretném megkérdezni,hogy ti hogyan alkalmaztátok?Én csak éjjelre szeretném neki adni és persze nem mindennap,mert nem szeretném gyerkőcömet fájdalomcsillapítóval tele tömni.Ha pl.adok neki egy héten 3-4-szer akkor az úgy is jó? vagy egymás után 3nap adjam neki és utána hagyjak ki neki 1hetet? bocsi egy kicsit kesze-kusza,de remélem azért érthető amit írtam :))
2013. máj. 13. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én idáig még csak egyszer adtam neki éjszaka,amikor úgy gondoltam,hogy nagyon kell.Akkor hőemelkedése is volt,meg gondolom nagyon fájt neki,mert vigasztalhatatlan volt.A Viburcol kúpot próbáltad már?Nekünk sokat segít.
2013. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
nekünk a nurofen vált be egyedül, de mi csak éjszakára adtuk és csak akkor ha nagyon sírt. Nekünk nem vált be semelyik kenegetős cucc se.
2013. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen próbáltam,de semmi!
2013. máj. 13. 11:56
 4/8 A kérdező kommentje:
nekünk sem használtak a kenegetős cuccok!
2013. máj. 13. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
a kenegetosek kozul a Gengigel babyt erdemes kiprobalni, piszok draga, de sajat tapasztalatbol mondom, hogy nagyon jo es nekunk egy tubus eleg volt majdnem az osszes fogara, ugy hogy en is hasznaltam nehany napig. Ez nem erzestelenitot tartalmaz, hanem hialuronsavat, ami csokkenti az inygyulladast. Nekem nem kellett Nurofent adnom, de ha kiprobalod es segit, akkor masnap latni fogod, hogy kell e ujra. En csak akkor adnam, ha ujra gyakran megebredne. Max. 3 nap egymas utan, utanna egy het szunet. Ha nem kell 3 napig adni, akkor egy heten max 3-szor
2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi akkor én is még kipróbálom a gengigel baby-t hátha segít nekünk is.
2013. máj. 13. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Éjszakára mi is adtunk neki párszor nurofent, meg kenegettük frezyderm fogínyápolóval. Sajnos máshogy nem tudott volna elaludni, vigasztalhatatlan volt.
2013. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ildikóka000 válasza:
Nurofent 6-12 hónapos babának, 3-4szer lehet adni naponta, 3 napig! Tehát, ha csak este adod, 2,5ml, akkor nyugodtan adhatod akár 10 napig is!!! Nem mindegy! Gyerekorvos világosított fel engem is, amikor érdeklődtem erről a "három napig, aztán szünet" dologról! Amúgy bevált! :)
2013. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!