Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törvényszerű, hogy egy nagyobb...

Törvényszerű, hogy egy nagyobb baba csak 2x alszik napközben, vagy ez is lehet mindenkinél más?

Figyelt kérdés
7.5 hósom még mindig 3x alszik napközben.
2013. máj. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez babafuggo, 10hosan allt at a lanyom 2-szeri alvasra, es egy evesen az egyszerire, mig a vele egykoru baratja 7hosan ketszerire es 17hosan az egyszerire
2013. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
babafüggő, az én lányom 3 hós 1x alszik.
2013. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
nem törvényszerű. Nekem nagy babám volt és nagyon keveset aludt nappal, de babafüggő.
2013. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen a babától függ. Van olyan, akinek nagyobb az alvásigénye, és többször alszik, mint kettő, de az is normális, ha nincs így, és napi 1* vagy annyiszor sem alszik (ilyen voltam én is, féléves koromtól nem voltam hajlandó aludni egyszer sem napközben, csak és kizárólag este). Szóval nyugi :)
2013. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!