Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólsz hozzá, hogy megszül...

Mit szólsz hozzá, hogy megszületett Ördög Nóra kislánya Mici, mi a véleményed a kislány nevéről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. máj. 13. 13:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem tetszik ez a név, de mindenki úgy nevezi el a gyerekét ahogy akarja. Egyébként ha nagy lesz és nem tetszik neki a neve megváltoztatja..
2013. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
Pont ma beszéltük barátnőimmel, hogy milyen macskanév ez... De azt is mondtam, hogy manapság a sok idétlen név között fel sem fog tűnni. Amúgy nekem Horn Mici jutott eszembe az Abigélből. :) Gondolom nem csak én vettem észre, hogy egy-egy híresség névadása után megszaporodnak egyes nevek (Stahl Judit- Hanna, Rubint Réka- Lara, Sebestyén Balázs- Benett, stb.) Hát kíváncsi vagyok ezek után hány Micike fog születni. :D Amúgy a név aranyos, de nem egy önálló keresztnévként, akkor lehetne Cirmi is.
2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
20-as, amiket felsoroltam, azok a tavalyi legnépszerűbb lánynevek. Szóval egyes anyukák szerint ennyivel.
2013. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem becenév, ez a neve a kislánynak! [link]


és szerintem igazán cuki.

2013. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem gondolta át, hogy nagy korában nem lesz túl előnyös a neve, de még az is lehet, hogy van második neve csak azt nem tették közzé. Az én lányomnak is van egy nem túl szokványos és egy szokványos neve:)
2013. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mici Mackó. Mici Mackó tudtátok-e, hogy lány?
2013. máj. 14. 11:13
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Sokkolóan ostoba névválasztás volt részükről, több intelligenciát néztem volna ki legalább Nóriból, bár őt sem tartom egy agytrösztnek az általa vezetett műsorok követelményei alapján. Szerintem megbuggyant(ak).
2013. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom itt egyesek miért jönnek azzal hogy senkinek semmi köze hozzá hogy mi lett a baba neve. Közszereplők vagy nem? Nem lett volna kötelező nyilvánosságra hozniuk az újszülött nevét. Mi ez ha nem kivagyiság? Csak hát nem úgy sült el a dolog ahogy várták, nem nagyon dícsérik őket a névválasztásért. Vállalták a nyilvánosságot, így vállalniuk kell a kritikákat is. Nehogy már ne lehessen véleményünk a dologról ezek után!
2013. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
30%
Kár is menteni a menthetetlent, meg a széllel szembe pisilni. Aki egy kicsit is értelmes, az belátja hogy ez egy nagyon gáz keresztnév, nincs ezen mit vitatni. Akkor már ezerszer inkább a Donatella, még az se ennyire idióta személynév. Aki meg arra spekulálva áll ki a Mici név mellett, hogy ez majd divatot teremt (ismét), az meg jó nagyot fog szerintem tévedni.
2013. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!