Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattatok igény...

Meddig szoptattatok igény szerint? Mikortól lehet egy kis rendszerességet vinni az etetésekbe? 3 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
Bár nagyjából megvan egy-két szopi időpontja, ha ugyanakkor fektetem le, de napközbe még néha tök máskor fekszik le, így nem is tudnám belőni mi mikor legyen. Azt viszont szeretném, hogy utazások alkalmával előtte csak vizet vagy teát kapjon, ha túl hamar volt az etetés előtte..vagy ha épp szopi után visszük vendégségbe, ott már csak vizet kapjon szomjoltásra. Magyarul, ha kevés idő telik el két szopi között, hogy érezze mikor van rendes kajaidő:)meg mikor van csak szomjoltás. Tudom,hogy az anyatej is szomjoltó,de néha elég pár korty víz. Fürdetés előtt is, ha hazaérünk a sétából vizet kapott múltkor, hogy fürcsi után tudjam megszoptatni, előtte ne kajáljon be. Teát mikortól lehet neki adni?4 hónapos kortól?

2013. máj. 14. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet neki teát adni! Nekem azt mondta a védőnő,hogy 2 etetés között itassam meg nyugodtan babavízzel vagy teával,ami lehet kamilla vagy babatea,cukor nélkül! Nálunk nagyon bevált a kamilla, a babateától fájdogált a pocija(felfújta az édeskömény).
2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem épp ezért nem működik az 'igény szerint' (brrr, már a kifejezéstól is kiráz a hideg) szoptatás. Több a hátránya mint az előnye. Mindenesetre nagyon trendi manapság, szóval ezt garantáltan nem fogja végiggondolni egyik anyuka sem.
2013. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!