Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerinti etetés - és ha...

Igény szerinti etetés - és ha letelt 3 óra?

Figyelt kérdés
Én igény szerint etetem a kisbabámat, aki 2-3 óránként eszik. Ha 3 óra elteltével mégsem éhes még, az nem baj, ugye?
2013. ápr. 30. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora...

Tesóméknak azért nem evett mert születése után 2 héttel még iszonyú sárga volt....


Kórházba is kerültek mert sehogy nem bírt tejet tukmálni a picibe... Kiszáradt volna... hiába akarta tesóm 3 óránként etetni...

2013. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem baj, ha nem éhes 3 óra alatt, de lehet nem árt azért megkínálni.

Az én lányom soha nem sírt kajáért, úgyhogy én ezért álltam rá a 3 óránkénti etetésre, mert különben nem tudom mikor kérte volna a hamit...

Eleinte én is igény szerint adtam, aztán valahogy elmaradt az igény. Meg sem mukkant a kisasszony, úgyhogy jobbnak láttam innentől kínálgatni.

2013. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és a picinek csak a szemefehérjén látszott hogy egy kicsit sárgásabb heim pálban megszúrták vettek tőle vért és azt mondták hogy brutális...

2 hét infúzió és antibiotikum napi 3szor

2013. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora baba és előtte mennyit evett.


Nekem evett rendesen,de éjjel már egész piciként nem akart enni.Így éjfélkor megetettem (sokszor fel se kelt rá),utána reggel 5 körül ébredt,akkor lett éhes.Nem keltem fel hajnal 3kor,hátha éhes.De szépen fejlődött,így nem erőltettem,örültem,hogy alszik.

Napközben volt hogy másfél óra alatt éhezett meg,volt hogy 4 alatt.

2013. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sárga és nem volt koraszülött, valamint nem fogy, akkor nem baj.

Nekem anno ezeket mondta a doki, a decemberi fiam 3-4 órákat simán aludt a levegőn.

2013. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Egyébként 1 hónapos múlt a pici. Nagyon ritkán fordul elő, hogy eltelik a 3 óra, és nem jelzi, hogy éhes. Amúgy jól eszik, jó étvágya van :)
2013. ápr. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!