Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyen gyerülést? Van...

Vennétek ilyen gyerülést? Van valakinek? Jó?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 14. 14:44
 1/4 Kerria ***** válasza:
hm... nem tetszik, hogy csak 3 pontos a biztonsági öve, Félidőnél ha olyan temperamentumú lesz kibújhat belőle....
2013. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már hogy bújna ki egy 3 pontos biztonsági övből a gyerek, hiszen alap, hogy szorosan meg kell húzni, anélkül a legjobb ülés sem ér fabatkát sem!!!!

A mi 100 ezres ülésünkben is 3 pontos biztonsági öv van, meg sem próbál kibújni az 1 évesem, nem is tudna....úgyhogy ez hülyeség, már bocs!


Egyébként az ülésről nem tudok nyilatkozni sajna...

2013. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem venném meg, gyanúsan olcsó. Nemcsak a biztonságra gondolok, ami nyilván a lgfontosabb, de az tuti, hogy vacak a huzata. Mindenképpen 5pontos öveset vegyetek.

Egy nagyobb gyerek simán kibújik egy 3 pontos övből...

2013. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerria ***** válasza:

Gyere el és bemutatlak a lányomnak...

Kb.5 perc kell neki, ha úgy dönt nem akar egy helyben megülni. Annyira meg nem vagyok hülye, hogy lazára kössem. Pont tartja, de ki sem feszíthetem. Ha megfeszítem, akkor nem mászik ki, csak épp bevágja a bőrét, még ruhán keresztül is. Emiatt kellett babakocsit cserélnünk. A boltban bemutatta szerencsére az eladónak, hogy hogyan is kell ezt csinálni, így kicserélhettük 5 pontosra, abból már nem mászik ki....

2013. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!