Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt valaki így az újszülöttel?

Járt valaki így az újszülöttel?

Figyelt kérdés

Járt valaki úgy, hogy az uh-on pl. kislanyt mondtak nekik végig, megvették a ruhákat, aminek kb a fele igazán lányos, lányos lett a babaszoba. Bementek a kórházba a rózsaszín ruhákkal, aztán szülés után felkiálltot az orvos, hogy: kisfiú! :D ( ja és csak lánynevet választottak, mert az orvos biztos volt benne)

Menyire pontosan tudják megmondani? Ismertek olyat, akinél elnézzték?



2013. máj. 14. 16:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen biztosan tudtam, hogy a második fiú, de azért kis reményt még tápláltam...ezért sem lett kék a szoba, meg nem is tetszik. Helyette nagyon szép zöld, csíkokkal. Azt könnyű variálni. És a sárga még egy jó kompromisszum, meg a bézs.
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy manapság már meg tudják mondani pontosan, de most annyi ilyen esetről írtatok :) nem gondoltam volna... :)
2013. máj. 14. 17:10
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja és én 1 olyanról tudok ahol a 7. hónapban mondták hogy ja mégsem az amit eddig hittek. Pedig sok év alatt renegeteg terhességet követtem végig, ismerősök, barátok munkatársak kuncsaftok között.
2013. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
33%
Ha még egy egyszerű halandó is látja az UH-on, akkor az biztos.
2013. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig mutatja meg magát,barátnőmék kisöcsét végig lánynak mondták a kórházban derült ki,hogy fiú,nekem eltalálták fiam lett,de nézegette jó sokáig a doki 4D-n,hozzáteszem jó szakember több,mint 30 éve a pályán,egyszerűen úgy fordult mindig,hogy nem látszott.
2013. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
És 4D- n hány százalékra tudják megmondani?
2013. máj. 14. 17:48
 17/28 anonim ***** válasza:
nekem a 4D-n 102%-ot mondott az orvos és igaza lett :) de amúgy olyan 95%-ban megbízható. A sima ultrahangokon még bőven tévedhetnek az orvosok, mert nekem már a 20. héten kiderült a 4D-n hogy kislány a simán csak hetekkel később sikerült megállapítania.
2013. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. máj. 14. 18:23
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez ma már nagyon ritka. Viszont ha ennyire félsz, akkor marad a pasztelzöld szoba az uniszex micimackóval és a hófehér bébiruhával:-)
2013. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
4D-n csak egy vak nem látja hacsak nem háttal van a baba. olyan tisztán lehet rajta látni hogy összetéveszthetetlen.
2013. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!