Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt valaki így az újszülöttel?

Járt valaki így az újszülöttel?

Figyelt kérdés

Járt valaki úgy, hogy az uh-on pl. kislanyt mondtak nekik végig, megvették a ruhákat, aminek kb a fele igazán lányos, lányos lett a babaszoba. Bementek a kórházba a rózsaszín ruhákkal, aztán szülés után felkiálltot az orvos, hogy: kisfiú! :D ( ja és csak lánynevet választottak, mert az orvos biztos volt benne)

Menyire pontosan tudják megmondani? Ismertek olyat, akinél elnézzték?



2013. máj. 14. 16:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is (14. válasz). Kösz a lepontozást...:)
2013. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem is 4D-n tisztán látszódott mind a háromszor, hogy fiaim lesznek. Olyan p...csös képeket kaptunk mindháromszor, hogy azon még anyukám is látta, hogy fiuk- és nem reménykedett tovább lányunokában! :)))
2013. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Párom unokatesójáék jártak így. Végig kisfiút mondtak (4D-n is) és tavaly decemberben megszületett a kislányuk!:-) Egyébként Angliában élnek ha ez számít, de a 4D-t itthon csináltatták.
2013. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz és senkit nem pontoztam le! :)

Unisex szobaszínben nem tetszik a pasztelzöld, akkor inkább bézs. Ruhákból meg lehetne venni fehéret, zöldet, sárgát, barnát, pirosat, kéket..... csak rózsaszínt meg autós, pókemberes ruhákat és szoknyákat nem....

2013. máj. 15. 15:08
 25/28 anonim ***** válasza:
Én tudtam h fiu lesz,de rengeteg piros és narancs rucit vettem...jól is állt a kiskrapeknak:)persze figyeltem hogy a minta ne csajos legyen.
2013. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is jól áll a piros és a narancssárga is a kisfiúknak! ;)
2013. máj. 16. 14:15
 27/28 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 éves. Annak idején pénteken még kislány volt, doki szerint "nem nőtt ki ott semmi", és hétfőn fiút szültem. Mondták is a dokinak vegyen szemüveget az UH-hoz. Semleges színekkel készültünk egyébként. Most 11 hós kislányom végig kislány volt, és nálam nagyon bejött ám a pocak formája is. A fiúval előre volt hasam, a kislánnyal kerekedtem. Ma már 4D-s ultrahanggal biztosra meg tudják mondani. Egyébként mindegy csak egészséges legyen - szokták mondani ugyebár!
2013. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 26. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!