Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BabĂĄm felĂźlt, de eldĂľlt,...

BabĂĄm felĂźlt, de eldĂľlt, nagyot koppant a feje, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra nem figyeltem oda,mert ruhĂĄkat hajtogatok,csak egy nagy koppanĂĄst hallottam ĂŠs szegĂŠny ott fekĂźdt,de nem sĂ­rt nagyon,csak egy pillanatig,aztĂĄn felvettem ĂŠs nem volt baj,de teljesen leizzadt.
2013. máj. 14. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Felült
2013. máj. 14. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi,ha rögtön felsírt és meg is vigasztalódott,akkor semmi komoly.sokszor elő fog még fordulni sajna.kisfiam 13 hós már jár de rengeteg esés volt míg megtanulta.sőt most is vannak ha fáradtabb v nem figyel oda.semmi baja nyugodj meg
2013. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lessz nyugodj meg,mi is jártunk már igy azt mondta a doktornő ha 2-órán belül nem hány nem szédül nem aluszékony akkor nincs baj.Ja és kikell szivni az orrát mert ha vér van benne akkor bevérzés lehet a fejében de ha nincs akkor nincs gond.
2013. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem lesz semmi baj, ha hamar megvigasztalódott. De ha 2 napon belül hány, vidd orvoshoz, mert nem 2 órán belüli hányás csak a baj, hanem a 2 napon belül hányás.
2013. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!