Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza van apósómnak?

Igaza van apósómnak?

Figyelt kérdés

Egyik sztori

azért rácsapott a kezére mert olyan dolgott vett le az asztalárol amit nem szabad és ledobta. Még ő állt fejjebb hogy én szolni mertem hogy ne üsse az én gyerekemet.

Ma pedig azért kellett volna megütnöm mert kiakart szálni a kocsiból és nem akart sétálni hanem cipeltetni akarta magát. Ez olyan nagy baj? Ja és ha nem ütöm akkor a fejemre nől ezt a választ kaptam töle. Most igaza van?


2013. máj. 16. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Na, hát én akkorát visszaütöttem volna, a kedves apósra, hogy egy életre megtanulta volna, hol a helye!

Még gondolatban is rendesen dühöngök!

2013. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Abszolút egyetértek az előttem szólóval!
2013. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi idős a gyereked?

Egyértelmű, hogy nem ez a jó nevelési eszköz. És főleg úgy, hogy nem is a saját gyereke, hanem másét üti. Felháborító! Én az ilyet azonnal helyre raknám, hogy legközelebb eszébe se jusson még a gondolata sem!

2013. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Èn anyósom is kézre pacsi párti, és a férjem is így gondolta.

Nekem ezzel szöges ellentétben vannaka gondolataim a gyereknevelésröl. Ezt hangsúlyoztam is, és elmondtam, hogy miért jobb inkább nevelni mint bántalmazni. Rengeteget olvastam arról, hogyan kell gyermeket nevelni bántalmazás nélkül. Ès mondhatom hogy 100%-an bejött minden tanács amit olvastam. Na ezeket mutattam meg anyósomnak is és elmondtam, ha most rácsapnék akkor mi történne, és figyelje mi fog történni az én módszeremmel. Ès mivel anyósom okos nö azért belátta, hogy teljesen igazam van, és már ö is az én módszereimet használja.

ja és a férjem is, már esze ágában sincs még rálegyinteni sem a gyerekre.

2013. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én sem hagynám hogy csak úgy rácsapjon a kezére a gyerekemnek. Majd ha én úgy látom odacsapok neki.
2013. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Onnantól kezdve hogy kezet emelt rá nem látná soha többé a gyereket az tuti!!
2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Hasonlo eset nalunk is megtörtent, ugyanigy az aposommal, nem normalis dolog, nincs joga hozza....mi sosem bantjuk,de akinek a veres nevelesi eszköz(szerinte az), azzal sajnos nehez elfogadtatni az ellenkezöjet.
2013. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szó szerint én elküldtem a francba hogy miért csapott rá a kezére. én ugy gondolom amihez nem nyulhat a gyerek azt nem rakom oda ahol eléri! én is minden olyat elraktam ami nem neki való és helyette olyat raktam oda amihez nyúlhat. Ja meg azt is kaptam hogy az ő unokája.. Ja és akkor ütni kell vagy mi?


Lenne mégegy kérdésem párom szerint nem kéne hagyni hogy pakoljon. ( ő játékait) szerintetek?

1 éves lesz.

Sajnos vele lakunk...

2013. máj. 16. 13:48
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem ő ne csapjon rá semilyére a gyereknek .
2013. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

"Na, hát én akkorát visszaütöttem volna, a kedves apósra, hogy egy életre megtanulta volna, hol a helye! "

Meg a gyerek is megtanulta volna, hogy ütni szabad, hisz anya dühös, és ha dühös, akkor agresszív, és akkor ütni szoktunk. Gratulálok, jó ötlet!


A tanácsom: Költözzetek el, és akkor a ti szabályaitok szerint éltek. Oda nem kell beengedni apósod.

2013. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!