Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bevállalnátok?

Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy hónapja rágja a fülem,hogy csináljunk egy kerti partit. Az ő kislánya 2 hónapos,az én kisfiam 4,5 hós. Úgy tervezte,hogy először mindenki a napirendet befejezve,fürdés-evés-altatás megtörténik,aztán jönnek a nagyik és vigyáznak a picikre. 10 percre laknak a másik városban,mégis szorul a szívem,ha arra gondolok,hogy nem lennék itthon..még egy fél napra sem hagytam itthon Anyukámra a kisfiam,pedig nagyon megbízom benne,szó sincs ilyesmiről,csak egyszerűen imádok a kisfiammal lenni. Ha elalszik általában hajnal 4-5 között kel fel enni,akkorára itthon lennénk,ha pedig hamarabb kel fel,akkor sincs gond,mert sajnos tápszeres. Akármi történik tényleg percek alatt hazaérnénk,mégis tartok Tőle. Ránk férne a kikapcsolódás,mert tényleg sehol nem voltunk azóta kettesben,sőt a bevásárlásokon és a családon,barátokon kívül még máshol sem nagyon..!

Ti elmennétek a helyemben? Egyáltalán jól fogom vajon magam érezni? Annyira tanácstalan vagyok,mert a barátnőmet sem akarom megbántani..ti mit tennétek?

bocsi ha hosszú lett,köszönöm ha válaszoltok :)



2013. máj. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj vagyis menjetek el! Attól hogy anya lettél még nő vagy és feleség, és barátnő,akinek igenis szüksége van kikapcsolódásra és felnőttek társaságára. Az első alkalom nehéz lesz neked, a babó észre sem fogja venni, de ha többször csináltok majd ilyet már nyugodtabb leszel, és hidd el, később is könnyebb lesz, ha a pici rajtad kívűl mással is le tud lenni.
2013. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék, te is leírtad, minden rendben lenne, ha valami mégis van, amit csak és kizárólag te tudnál megoldani (bár nem hiszem, hogy ilyen lehet),akkor hazaérhetsz gyorsan.De az is tuti, hogy minden gondolatod a babánál lenne, viszont rátok fér.Vigyél mobilt, és ha nagyon nem "bírsz" magaddal,hívd fel a nagymamát, aki elmondja majd, hogy minde rendben.:)
2013. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 5 hónapos volt, amikor éjszakára anyukámra hagytam. Semmi probléma nem volt vele, leszámítva, hogy nekem nagyon hiányzott. Ettől függetlenül jól éreztem magam, de azért persze beszéltünk mobilon.:-)

Menj el nyugodtan.:-)

2013. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan menjetek el. Biztos jó elsz kicsit kimozdulni bár minden percben eszedbe fog jutni, de közel leszetek bármi van haza tudtok ugrani. De valószinüleg észre sem fogja venni hogy nem vagy ott.
2013. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek. :( Bárcsak nekem lenne lehetőségem egy kicsit kikapcsolni.... menj el nyugodtan!
2013. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyet nem értem, hogy mért kell kiírni kétszer egy kérdést!?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi lefagyott az egész gépem..és nem vettem észre,hogy kiírta a kérdést :( Bocsi-bocsi-bocsi
2013. máj. 16. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért mondom, hogy menjetek mert így kopnak el a barátságok, meg a lehetőségek a "gyerek miatt". Valójában nem is miatta, csak mikor van lehetőség, minden klappolna, akkor sem használják ki sokan, aztán hónapok, évek alatt beleszoknak, hogy nem mennek el sehova, nem csinálnak semmit, aztán egyszer csak ráébrednek, hogy már otthagynák, de már kivel, hova?
2013. máj. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!