Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogy ült fel babátok...

Mikor és hogy ült fel babátok először?

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 7 hónapos. Ha felültetjük már ügyesen üldögél, percekig elvan, szépen kihúzza magát. Kíváncsi vagyok magától mikor és hogyan fog felülni. Nálatok hogy volt?
2013. máj. 16. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
9-én volt 7 hónapos a kisfiam. 2 hete négykézláb,popó az égben féle pózból kiült,támaszkodott. Kb.3 napja nem támaszkodik,de még van,hogy eldől,vagy meginog,viszont profi módon megy a felülés technikája :) És ma fel is térdelt,szóval nagyon beindult.
2013. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan olyan módon ült fel az én lányom is, mint az előttem válaszolóé. Ő nagyon korán, 4 és fél hónaposan.
2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6hónapos a Fiam, 2 hete kutyázik, ebből kiült oldalra kb. 5 napja, úgy hogy nem támaszkodik. Tegnap mászott elöszőr négykézláb :)
2013. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm.. és amúgy engem mért kellett lepontozni? Melyik gyengeelméjűnek nem volt hasznos a válaszom?
2013. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tőlem midenkinek a zöld kezecske ment. Én se értem mi nem volt érthető a válaszodban. nekem hasznos volt :)
2013. máj. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!