Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 3 hónapos...

Mitől lehet, hogy 3 hónapos babám a hajnali etetés után egy órával 20 percenként felriad? És ez reggelig így megy. Kénytelen vgyok magam mellé venni, ha egy kicsit aludni is akarok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez már orvosra tartozik, vagy szólj a védőnődnek! És ha melletted van alszik végig? Lehet, hogy csak szeretne veled lenni, odabújni, Neki még csak az itt és most létezik, nem tudja,a kiságyából, hogy te ott vagy egy kicsit messzebb, ezért ajánlják, hogy minél többször öleld magadhoz és aludj közel hozzá, vagy vele. Végülis ott bent 9 hónapig megszokta, hogy mindig veled volt, most milyen érzés lehet neki elkülönítve egy rideg helyen, sehol az ismerős anyu és a finom mamiillat! Nekem az ágyam mellett van az ő ágya, így ha nyöszörög odahúzom magamhoz, meg onnan hallja a szuszogásunkat és érzi az anyukája illatát is...és ez elég!
2009. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Forgasd úgy a kiságyat, hogy melletted legyen. Mi gyakorlatilag egymás mellett alszunk, csak van köztünk egy rács.
2009. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most is így vagyunk, de ha kiveszem mellém, akkor is ezt csinálja.
2009. okt. 9. 13:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fázik? A múltkor az én 3 hónapos kisfiam is ezt csinálta hajnalban, azóta jobban felöltöztetem és jól alszik.
2009. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál is hasonló volt a helyzet. Mi úgy oldottuk meg, hogy 5 hónapos koráig velünk aludt, majd külön szobába költöztettük. Szerencsére két hét alatt megszokta az új helyét. Mi annak tudtuk be, hogy csak köztünk akar lenni, mert érdekes módon így nem riadt fel éjszaka, aludt mint a mormoták.:)
2009. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mellettünk is ezt csinálja, egy hétig próbáltuk,egyikünk se aludt jól miatta. Nem is fázik,mert fűtünk.Nem marad bent büfi sem, jól is lakik. Ha kiveszem meg üvölt,mert aludni akar. Ha beteszema cumit, akkor alszik egy negyed órát, aztán újra felriad.
2009. okt. 9. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia.Nem lehet,hogy pont az a gond,hogy melege van?Foga nem kezdett még megindulni?
2009. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha mindent kilőttünk, akkor jobb ha szólsz a dokinak, legalább magadat is megnyugtatod. Lehet, hogy fáj valamilye, ami kivülről nem látszik. Mielőbbi javulást kívánok.
2009. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Olvastad, hogy a fiatal babák nagyon felületesen alszanak, és ez akár életmentő is lehet, ha a légzésük akadozna?

És hogy ha anyja maga mellé veszi, akkor biztonságosabban lélegeznek és mélyebben alszanak?

Biztos vagyok benne, hogy a természeti népek maguk mellett altatják.Vagyis az a természetes.

Én már olyan cikkeket olvasok, hogy ne legyen azért lelkifurdalásom, ha nem tudok a gyerekkel aludni, akkor is jó anya vagyok, ha csak magam mellé teszem a kiságyat.


Nagyanyám cérnát kötött a nagylábujjára, meg a bölcsőre, s ha sírt a gyerek, csak a lábujját mozgatta, s aludt tovább (a nagynéném)


okosbaba.hu/egeszseges-fejlodes/45-alvas/90-egyutt-alvassal-a-bolcsohalal-ellen

2009. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

http://www. írd elé.

Előző

2009. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!