Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te elmennél? Vagy nem?

Te elmennél? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Meghivtak kerti főzőcskére de én nem mennek a 3honapos babával ?tipikus nyaralo nem épp a tisztasagrol hires. Syopis baba nem cumis üveges.inkább menjen a 3 éves lanyom az apjaval.
2013. máj. 19. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék 3 hónapossal is, ha jó idő van, kint is tud aludni akár a babakocsiban, vagy beviszed a babakocsit, hordozót, és abban alszik. Még ha nem is a tisztaságáról híres a nyaraló, 3 hónapos nem mászkál semerre, ilyen szempontból inkább a 3 évest félteném. De mondom,én elmennék...
2013. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Neked kell tudni, hogy milyenek a körülmények, és mit súg az anyai szíved. Ha nagyon félted a babádat, akkor inkább ne menj el, mert úgysem fogod jól érezni magad. Ha szívesen mennél, akkor fel lehet készülni egy ilyen party-ra, magatokkal lehet vinni egy csomó dolgot, ami kelleni fog a babának. Pl. szúnyogháló a kocsira.. stb. Ha van jogosítványod, és megbeszéled a pároddal, hogy ha úgy alakul, akkor haza jöttök.. miért ne?
2013. máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mi az a fajta család vagyunk, akik a gyerekkel is mentünk mindenfelé már pici korától, ahogy lehetett vinni, szóval én tuti mennék!

De ha te feszengenél, nem éreznéd jól magad, akkor ne!

2013. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petera6 ***** válasza:
100%
Én azt hiszem elég bevállalós vagyok, de van az a higiéniai minimum körülmény, ami alatt nem érzem jól magam (főleg nem babával). Ha amúgy van kedved menni, és megoldható, hogy a te és a gyerekek körülményei kielégítőek legyenek számodra, akkor szerintem ne hagyd ki. A nyaralóba nem feltétlen kell ücsörögni, de gondolom wc használat miatt pl előnyös. Ha nagyon koszoska, akkor szoptatni tudnál a kocsiba is esetleg. Már ha téged nem zavar. Kell egy kis lazulás :)
2013. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell túlparázni, 3 hónapos,nem újszülött,de amúgy sem értem mi a gond,viszel popsitörlőt,textil pelust és kész.Mit szeretnél domestosszal sikálják végig neked? Nem értem a problémát.
2013. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mennék a helyedben:) Illetve mentem is pár hete a 2 hónapos babával.Vittem a babakocsit,ápolási kellékeket,váltás ruhát.Ő is szopik,így egyszerű volt megetetni,a friss levegőn nagyot aludt,én pedig kicsit kikapcsolódtam,beszélgettem.Fürdetésre már itthon voltunk,így nagyot aludt este az ágyában is.
2013. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak tudnám mi a fa...nak kérdezi meg, hogy mi a mások véleménye, ha úgyis tudja, hogy mit akar, és ha más véleménye nem egyezik a sajátjával, akkor kajak leszavazza.. HP!
2013. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!