Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szintén 40 perceket...

Akinek szintén 40 perceket aludt a 4 hónaposa, annak később változott ez mikor már 2x aludt egy nap?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos,már egy ideje elkezdte a 40 perces alvásokat,és kicsit kevésnek találom,főleg hogy ebbe a 40 percbe sűrítsek mindent,meg reggelizzek turbó üzemmódba,ebéd,egy kis takarítás vagy mosás,meg még üljek is le.Egy nap olyan 3x 4x alszik de mindig ennyiket,ez valaha változik majd esetleg azzal hogy mozog majd később vagy kijött a foga vagy nem tudom,minek lesz köszönhető,köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 22. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én összetettem volna a kezem ha ennyit alszik a kisfiam.13.án lesz 1 éves,9 hónapos koráig 2x20 percet aludt,azóta délelőtt alszik kb 40 percet,vagy egy órát,délután 15-40 perc között.Vannak ilyen babák akiknek kevés az alvás igényük.De ez sejthető volt,mert a pocakban is nagyon aktív volt.A kislányom pocaklakóként is nyugodt volt.Neki az alvásigény délelőtt 1,5 óra délután 2,5-3 óra volt.
2013. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor egy cipőben járunk...az én 4honapos lányom sem alszik szinte semmit ,de komolyan...éjjel még 2-3szor szopizik ,reggel fél 6kor ő kel elsőnek...irtó sokat szopizik napközben:)talán annyi a szerencse hogy nem egy nyügös baba,tehát fennt van de nem sír egyfolytában...nekem nagyon bejött a kiságy 2szélére tehető játék,imádja csörgetni,zörgetni,bekapni,húzni,kökdösni közben jókat kacag:)így azért van némi időm a háztartásra
2013. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,azért nyugtalanít,mert úgy 3 hónapos koráig ő aludt de nagyon jókat,2-3 órákat is egyben nappal,annak örülnék én igazán... :) aztán elkezdte ezt,és mindig percre pontosan felsír,úgy kel.
2013. máj. 22. 11:16
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi neked is,igen az enyém is elvan jól,ha fent van nem is ez zavar,mert igazán türelmes baba,ő is anyatejes,aki másfél óránként kéri :) és éjjel is sokat szopizik,legalább 4x.
2013. máj. 22. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam a kórházból hazaérkezést követően egészen 1 éves koráig megőrített az alvásával. Napközben alig aludt 30 percnél többet. De ezt 1-2 órás altatás előzte meg, végig ordított, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. 13 hónapos kora óta (most 15 hós) ráállt arra, hogy napi 1x alszik, de akkor 3-4 óra hosszát. Erre vártam már születése óta, nagyon kikészültem az 1 év alatt.
2013. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdett kúszni, majd mászni, akkor kezdett a 3x-i 30-40 perces alvásról átállni a 2x alvásra, most 10,5 hónapos, de ez már sok, mert 1,5 órákat alszik, van hogy délután 2 órát, de reggel fél 8kor kel így este csúszik az elalvás.....várom a1x-i alvást.
2013. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam soha nem aludt 45 percnél többet egyhuzamban (talán 1x, mikor beteg volt). Most 8,5 hónapos és 3x20 percet vagy 2x30-at alszik egy nap. Éjszaka viszont 12-14 órát. Már megszoktam, hogy semmit sem tudok csinálni. A 20-30 percbe egy kis kaja, teregetés, vagy épp egy kis szusszanás fér bele. Amúgy mióta beindult a mozgásfejlődés, azóta még kevesebbet alszik. Nem pazarolja az időt alvásra, mikor annyi minden felfedeznivaló van. Inkább majd éjszaka bepótolja, napközben meg elég az a kis szieszta, hogy feltöltődjön.
2013. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hú,pedig már reménykedtem :)
2013. máj. 22. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be erre, hogy nem akiságyaban altatom hanem a miénkben és a 40 perc elteltével oldamegyek, emlléfekszem és a kezd megébredni simizem és akkor visszaalszik még 40 percet. De mi ezt csak nagyobb korában kezdtük. Ja és az ágyat körbepárnáztuk hogy nehogy leessen. 15 hónapos és már nagyon régóta így alszik. Ha csak leraknám az ágyába nála is 40 perc lenne és kész. De az szerintem sem neki sem nekem nem elég.
2013. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!