Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond az, ha javarészt üveges...

Gond az, ha javarészt üveges bébiétellel etetem a babámat?

Figyelt kérdés

8 hónapos és a reggeli és vacsorai tápszeren kívűl üveges bébiételt adok neki általában.Főzelékeket mindig üvegest kap ebédre, uzsonnára sokszor üvegest gyümölcsöt kap, ritkábban pürésítek én magam gyümölcsöt.

Nem szeretek, nem is tudok főzni, jó áron kapok Ausztriából Hipp-es bébiételeket, ezeket szoktam adni változatosan, húsosat, halasat,rizsest,tésztást,simán csak zöldséget.Egy ismerősöm azt mondta ezek nem jók a babának, csak olykor-olykor, ha mondjuk elutazunk, akkor lehet adni, de huzamossabb ideig nem...De mi baja lehet, ha ilyeneket eszik?Ha idősebb lesz,amikor már eheti, amit mi, akkor nem fogom bébikajával etetni...



2013. máj. 23. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ja, és 1 éves korig..


ismerősök azt mondják, hogy maguk főznek, vagy bio-t veszenk v. piaci cuccokat.

2013. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!