Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as pelusból melyik jött...

3-as pelusból melyik jött nektek be?

Figyelt kérdés

Most kell majd váltanunk 3-asra, a 2-esből már csak pár napra való van, de nem tudom hogy melyik lehet jó. Eddig Pampers-t használtunk, nekem tetszett, de nem tudom hogy a 3-as Pampers is jó lehet-e.

Anno a Dm-nek az 1-es pelusa is jó volt, de vajon a 3-asa is jó? Segítsetek!!! :) Köszönöm.


2013. máj. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Pampers Activ Baby-t használtam a lányomnak, az is olyan jó volt, mint a 2-es. Csak az 5ös mérettől kezdve vettem neki Tescosat (zöld), meg Dm-eset, meg gagyi darabos pelenkát, mert akkor már nagy volt a lányom, és hamar le is szokott a pelusról, nem sokáig hordott 5ös méretet.
2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnál a Pampers Active Babyt használtuk, míg a lányomnál az Active-ot és a Premium Care-t. Jó volt mindkettő. A Premium Care nagyobb az Activenál.

Meg voltam elégedve, nem voltak balesetek.

2013. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
Pampers Sleep & Play, Libero, Pampers active baby, Babylove
2013. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a DM-es Babylove pelust veszem, meg vagyok vele elégedve. Jelenleg a 3-as méretet használjuk. Szerintem teljesen jó.

Az első 2 hónapban Pampers active babyt vettünk, az is jó volt, de nekem nem tetszik, hogy illatosított, pedig jó puha pelus. A DM-es kicsit keményebb, olyan Libero jellegű, de azt szeretem benne, hogy gumírozott hátul a dereka, míg a Pampersnek nem.

2013. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pampers
2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Pampersből csak a Premium Care-t szeretem, de ami meglepően jó volt, a Mülleres Beauty Baby. Előnye az is, hogy van belőle 2 db-os mintacsomag, így ki tudod próbálni, az egyik biztos jó lesz.
2013. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

mi 3-as mérettől pine-t használunk, ár-érték arányban ez a legjobb a babámnak. :)

2013. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pampers Active baby, de éjszakára az Aldis a legjobb.
2013. aug. 20. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!