Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs evés probléma! Miért...

Gyümölcs evés probléma! Miért nem eszi a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
13 hós fiam a banánon kívül nem akar megenni más gyümölcsöt nyersen csak kiköpi és játszik vele.pl:alma,barack,eper .változni fog?folyamatosan pépesen adtam neki mióta kijött 4 foga próbálom a meggyet ,almát szölöt .de nem most 1 hónapja próbálom az epret de nem kell neki.

2013. máj. 23. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Azt mondta a védönö, hogy ha szopizik még, akkor nem gond. Én se nagyon tudok mit tenni, minthogy kínálgatom, de néha még öklendezik is töle, volt, hogy hányt is, ùgyhogy nem eröltetem. Már a banánt se nagyon akarja megenni, néha ha nem otthon vagyunk (pl. dédinél), ott elfogadja. Ritkán megeszik néhány kanál pépet, meg veszek neki olyan üvegeset, amiben van pl. husi gyümölccsel, azt elfogadta (pl. a csirkhús, gesztenye, alma kombináció, vagy a hawai csirke krumplival egész jól fogyott).
2013. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak játszik a gyümölcsel szét trancsirozza és élvezi hogy csúszkál de enni nem eszi.mit tegyek?
2013. máj. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!