Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Hogy segítsek...

Tamcsika22 kérdése:

Mit tehetnék? Hogy segítsek kisbabámon?

Figyelt kérdés

Egy hónapos a kisfiam 3napja egy nap csak egyszer kakil.

Tápszert eszik teát mecsek teát adnám neki de nem nagyon akarja inni. Ti milyen teát adtatok babátoknak. Babamosoly tea jobb? Vagy kamilla teát adjunk neki? :(


2013. máj. 23. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer van széklete? Az miért lenne baj? Teljesen normális. Semmilyen teát nem kapott még a 9 hónapos babám.
2013. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom legalább minden második kajázás után kellene lennie...míg szopizott mindig volt...
2013. máj. 23. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 hetesek vagyunk és azt mondta a gyermekorvos,hogy akkor van gond, ha 2 napig nincs széklet. Ezt én se akarom megvárni. Itt tanácsolta valaki hasonló problémára a 10-15 ml kamillateát kaja előtt/de nem minden alkalommal/

Most fogom kipróbálni én is.

2013. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál napi 1 széklet jó.Szoptatott babáknál máshogy van ez.Kamillatea hosszútávon szárithat és székrekedést okozhat.
2013. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg csak tápos volt kb 3 naponta kakilt. Állítólag ez is normális.
2013. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!