Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem állok készem...

Úgy érzem nem állok készem egy harmadik babára, más is van így?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves volt amikor elterveztük,hogy kistesót szeretnénk neki,minden probléma mentes volt, nagyon elvoltam a fiammal és a terhességemmel, de amióta megszületett a második babám, sokkal nehezebbnek érzem az egész anyaságot,pedig jó gyerekek, nincs sok gond velük,férjem szeretne harmadik babát,de ugy érzem hogy még évekig nem fogok rá készem állni. Ha egyikük a mamájánál van és csak egy gyerekkel vagyok otthon akkor ugy érzem,hogy milyen jó lenne egy pici.
2013. máj. 24. 11:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére én is fiatal vagyok, 26éves szóval akár 10évet is várhatok még, bár úgy gondoltuk annak idején meg most is,hogy milyen jó lenne ha fiatalon megéljük a gyerekek gyerekkorát utána ha nagyok lesznek még mi is fiatalok leszünk,el tudunk menni együtt bárhova.
2013. máj. 28. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!