Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka kuka a jobb,...

Melyik pelenka kuka a jobb, az Angel care vagy a Tommee Tippee?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Tommee Tippee volt, nekünk Angelcare. Kb ugyanannyi idő után kezdett rosszul zárni a fedele, és szagot árasztott mindkettő. Szóval tök mindegy, addig mindkettő egyformán jól működött, aztán gondolom elfáradt, és azért nem zárt rendesen már.
2013. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nekünk Angel care bejött. És van szag a sima zacskóban.
2013. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nekünk tommee tippee volt,és soha nem éreztem szagokat amikor használtam
2013. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem angelcare van az agyam mellett es semmit nem erzek. GGondokoztam en is a tommee tippee-n de az angelcare felaron volt akciosan mikor megvettem. Szerintem mindketto jo lehet!
2013. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszön a válaszokat.
2013. máj. 26. 12:16
 16/23 anonim ***** válasza:
ha jól sejtem nem lettél okosabb :D
2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekünk tommee van. Nem használok már hozzá zsákot, mert 2 pelenkásom van, és van mire költeni. Csak úgy simán beledobom a mindenféle pelust és mivel egy nap alatt meg is telik, ezért ki is ürítem naponta. Ha le van csukva, akkor nincs szaga. Viszont a műanyag s gumi részek belül már átvették a szagokat. Annyira nem vészes, mert néha átmosom ecettel, kiteszem a napra és el is tűnik a szag.
2013. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja és a vaterán lehet kapni hozzá utángyártott zsákot. Nekem mondjuk nem jött be, de elég sokan veszik.
2013. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi a légzésfigyelő mellé kaptunk ajándékba Angel Care-t, igazából semmi bajom nincs vele. Én a wc-ben tartom, azért ha több durva kaki van benne, akkor már van egy jellegzetes szaga, de egyébként nem vészes. (1szer dobtam a simma billenős fürdőszobai kukába egy pisis pelust, másnap este majd elájultam amikor újra beledobtam valamit és "kibillent" a szag belőle :S)
2013. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre azért nehéz válaszolni, mert nem hiszem, hogy bárki kipróbálta volna mindkettőt. Nekünk Tommee Tippee van és elégedett vagyok vele.
2013. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!