Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire praktikus Angel car...

Mennyire praktikus Angel car pelenka kukát venni?

Figyelt kérdés
Annyit gondolkozom rajta h vegyunk e.Mert hallottam rola jot is es rosszat is.
2011. nov. 8. 11:26
 1/7 Grófházy ***** válasza:

én rágállottam az utántöltőjét,ezért tommee tippee-t megnéztem.És sokkal jobbnak találtam.Azt vettünk végülis.Az Angelcare-ben nem tetszett,hogy egy zsákban gyűlnek az "illatos" pelusok,míg a tommee egyesével lezárja őket.A brendonban a jobbik tommee kuka épp most akciós:8000 helyett 6000.

http://www.youtube.com/watch?v=GWeSq9QKlO4

nézd meg

2011. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még első gyermekemmel voltam terhes, mikor ajándékba kaptuk. Nos az utántöltő iszonyatosan drága. Lehet helyette sima kukás zsákot is bele tenni, de azért így már nem annyira szagzáró dolog. Mi csak a kis dolgokat tettük bele, a nagyot külön kidobtuk. A második gyerekkel is így használtuk. Most a harmadiknál már nincs helye a szobában. Így nem használjuk. De az az igazság, hogy nem hiányzik. Egy pici kényelemmel több, de semmi más.
2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én felesleges dolognak tartom, nem vettem. A barátnőm vett, de nem áradozott róla sose:)
2011. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.:-D
2011. nov. 8. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt míg anyatejes volt a babám!Az a kaki még nem olyan büdös:),de mikor elkezdtük a hozzátáplálást megjött az igazi kakaszag:D.Na akkor vettem meg a az Angelkerest és nekünk nagyon bevált ,én nem rohangálok ki minden egyes kakis pelussal,van hogy napi 3 is van.Nem a saját utántöltőjével használom,hanem a Dm-es zöld zárható szájú szemeteszsákkal,és semmi szag nincs.Nekem azért nem jött be a Tommy Tippee-s,mert kicsi és az én lányom extra pelusfogyaszató.Rengeteget iszik,így napi 6-7 pelus elmegy,16 hónapos.
2011. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekunk volt, hasznaltuk rendszeres.

En rosszat nem igazan tudok mondani rola. Mi minden pelenkat beleraktunk, kis es nagy dolgot is, raadasul ket gyereket. Kenyelmes volt, tenyleg zarta a szagot teljesen, raadasul olyan kicsi helyen olyan sok pelus elfert, hogy a kerti szemetessel sem kellett kuzdenunk. Mert eleg kicsi a nagyszemetesunk es allandoan harcoltunk a szemettel mar gyerek elott is, hogy egy heti beleferjen, a ferjem elo akart fizetni meg egy kukadijra a pelenkak miatt es teljesen meglepte, hogy nem kellett.

En hatranyt nem tudok neked mondani.

(Engem az ara sem lepett meg, de mi kulfoldon elunk, itt szerintem olcsobbnak tunt.) Kb az egy gyerekes csaladipotlekbol havonta 25 tekercset tudtam volna megvenni. Ezt csak a viszonyitas miatt irom.

En is meglepodtem, hogy Magyarorszagon miert kerul ilyen sokba aranyaiban. Ha ott is a csaladipotlekhoz hasonlitom, akkor az egy gyermekre jutobol kb 7-8 tekercs telne ki.

Nem ertem egyebkent, hogy miert Magyarorszagon kell ilyen aranytalanul dragan adni dolgokat, amit mashol meg olcso penzert nyomnak az ember szajaba...

Nah mindegy.


Szoval ha az anyagiak nem fontosak, akkor vedd meg, ha ugy erzed, hogy ennek a penznek van mas helye is, akkor ne vedd meg, mert egy naponta kivitt bevasarloszatyorba is tudod gyujteni a pelenkakat.

2011. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso valaszadonal koszonom szepen.HAt tenyleg a penz miatt gondolkodom,mert hat tellene ra,de azt masra is feltudnank hasznalni.Megegyszer koszi,majd meg gondolkodom rajta
2011. nov. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!