Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposnak vegyek még...

13 hónaposnak vegyek még másik légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott új kiságyat,mert a régi elég szarul volt kialakítva,a matrac alatt nem rácsok voltak hanem sima fa lap.Ezért nagyon bedohosodott,a légzésfigyelőnek is nagyon dohos szaga lett.Nem szeretném visszatenni az új kiságy alá.Ezért kérdezném,hogy szerintetek vegyek másikat? 13 hónapos egyszer sem risztott(kopp kopp kopp).
2013. máj. 26. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én addig szeretném használni, míg kiságyban alszik a fiam. 9 hónapos, majd olyan másfél éves korában szeretnénk venni neki leesésgátlós gyerekágyat.

Egyébként van erre specializálódott szervíz, és ott kitudnák tisztítani! Bár ez attól is függ milyen márkájú a légzésfigyelőtök! Pl a Baby Control-nak van szervíze: [link]

2013. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,álomvirág légzésfigyelőnk van. Igazából én is szeretném még használni,de így nem akarom visszatenni. :( Lehet veszünk egy használtat és még 1 évig szerintem használnánk,de nem tudom. :(
2013. máj. 26. 13:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyen korú gyereknél.
2013. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Minek? 6 honapos korig ajanljak.
2013. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos babának már semmi szüksége rá.
2013. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Jobb félni mint megijedni, szerintem másfél éves korig ajánlott használni, én vennék neki másikat. Később ha már nem kell akkor el tudod adni Vaterán.
2013. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom,hogy már nem nagyon van rá szükség,főleg,hogy nem volt gond Hála Isten. De éjjel is felébredtem,hogy minden rendben van e(kicsit paramami vagyok). Meg van egy rongyikája és azzal alszik,de úgy,hogy az arcába teszi,emiatt is félek.
2013. máj. 26. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már felesleges!


Nekem koraszülött ikreim vannak és 13 hónapos korukig használtuk! 1 éves korig ajánlott, Nekem mindenki (gyerek orvos, védőnő, korás osztály) ezt mondta! :)

2013. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző Vagyok!

A rongy pelenkát Én is mindig levettem az arcukról, ha láttam, hogy betakaróztak vele, de van már a Te babádnak is annyi életben maradási ösztöne, hogy ha nem lenne elég a levegője, akkor elfordítja a fejét!!!

Szóval nyugi, mert az nem tesz jót Neked sem, ha ennyire aggódsz!!! :)

2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, 1 évesen nagyágyba költözött a lányunk, onnantól nem lehetett normálisan használni, úgyhogy eltettük...
2013. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!