Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi...

Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok, el fogom mondani miért.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 26. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
nem haragszom,mindenkinek más a szép...nekem a világ legszebbje hisz én szültem,nyilván a sajátodat te is így látod.nem erre vonatkozott a kérdésem,ilyen szempontból nincs szükségem visszaigazolásra,de köszi!
2013. máj. 26. 21:57
 22/73 anonim ***** válasza:
67%

Gratula hozzá,csodaszép kisfiú!

Büszkék lehettek rá! :)

2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
69%
Húúú 21:54-es jóóóóó nagy paraszt vagy!!!!
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon cuki, tényleg.:)

Az én fiam is hasonló eset, csak ő ráadásnak még szőke is, mi is fiúsan öltöztetjük, de rendszeresen megkérdezik, hogy kislány-e. Mikor még pici volt, akkor tényleg elment volna az arca alapján kislánynak is, de azért már 20 hónaposan szerintem fura lánynak látni. Mondjuk engem nem zavar, inkább vicces és egyre ritkábban fordul elő.

2013. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
56%
A "kedves" 20-as válaszolónak ma biztos nem jutott dinnyeföld.. Mi lett volna ha benned marad ez az utolsó mondat?
2013. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
24%
Paraszt te agy, utolsó. En azt írtam: Nem tartozik az általam szépnek tartott gyerekek koze, ne haragudj". Nem hinnem, hogy sértő lett volna, nem azt írtam, hogy ronda - félreértések elkerülése végett nem tartom annak, csupán az en ízlésemnek nem szép. Érdekes, hogy a kérdező nem kapta fel a vizet, pedig neki esetleg lett volna oka ra. Lehet hogy intelligensebb, mint te :)
2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem kérdezte mi a véleményed, valószínűleg nem jól értelmezted a kérdést..lehet inteligensebb,mint én de nálad mindenképp ;)
2013. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
nincs "vízfelkapás" mert ilyenek az emberek,csak annyit kérdeztem volna még tőled aki nem látod szépnek,hogy ezzel mégis mi célod volt? merthogy nem ez volt a kérdés,hogy szép vagy nem mert ez nem kérdés..árad belőled a jóindulat csak ennyi... a többieknek köszönöm szépen aranyosak vagytok :)
2013. máj. 26. 22:06
 29/73 A kérdező kommentje:
25-27 : big big like ;)))
2013. máj. 26. 22:07
 30/73 anonim ***** válasza:
22%
Hajrá, pontozz le gyorsan. Van értelme. Nyilván te is azok koze tartozol, akik bizonygatják, hogy jaj, olyan gyönyörű arz en kis Katikam/Pistikem, mindenki mondja, ugye szerintetek is" . Normalis ember nem rak ki a gyerekerol képet egy ilyen oldalra, ha meg kirakja, azzal felvállalja, hogy az emberek ízlése nem egyforma. Van akinek a piros tetszik, van akinek a kék, ettől meg egyik sem lesz szép vagy csúnya. Ha nem sikerül értelmezni a mondatot, magadban keresd a hibát.
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!