Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi...

Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok, el fogom mondani miért.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 26. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
41%
Én csak azt ez egyet nem értem, hogy mik ezek a válaszok itt? Idekattintok, hogy mondom mi ez a sok válasz ennél a kérdésnél és mit látok nem is a kérdésre jött ez a sok hozzászólás. Anyukák ti tényleg ennyire unatkoztok?
2013. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
52%
Meg egyáltalán... mi az, hogy számomra nem tartozik a szép gyerekek közé?!! Ez a válaszoló csak vitát akart kirobbantani ezzel és most röhög a gép előtt. Sokan írjátok, hogy "de nem nevezte csúnyának" Őszintén anyukák nézzetek magatokba itt már nem mindegy, hogy hogyan fejezi ki magát? A gyerekét becsmérelte és ez kinek ne esne rosszul.Még ha kicsit is, de mindenkinek, hiszen a gyerekünk a szemünk fénye és ez szent és sérthetetlen. Könnyű a kérdezőt letaposni, holott Ő csak feltett egy kérdést aminek köze nem volt ahhoz amiről ti itt vitatkoztok..Álmában nem gondolta volna szegény, hogy mivé fog fajulni ez a kérdés. Meg, hogy milyen ember az olyan aki képet tesz fel a gyerekéről ide. Nos igen a ti fajtátok miatt nem lehet képet feltenni erre a fórumra, mert egyből a rosszindulat fut ki belőletek.Miért? Miért vagytok ilyen gonoszak??Miért nem lehetett volna tovább lépni ennyivel, hogy lányos/fiús a képen a gyerek és kész viszlát megyek tovább böngészni.Miért kellet szítani a tüzet?
2013. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen egyetértek a 62. hozzászólóval, rengeteg rossz indulatú, unatkozó vitát szító ember van itt sajnos.

Már én is jártam így, hogy egy tök ártatlan kérdést úgy kifacsartak, hogy tán egy-két kivétellel egyáltalán nem a kérdésre válaszoltak, csak osztották a hülyeségeiket :(.

2013. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
43%

62!

Egeszen addig senkit nem zavart, hogy a kommentelonknek nem csak a kérdésre válaszoltak, amíg a gyonyoru, csodaszép, cuki jelzők repkedtek. Kérdem en, ha azokkal nem volt probléma, az en hozzászólásommal miért? Mert itt csak puncsolni lehet, őszintének lenni nem?. Ja, hogy az a jobb, ha a szemébe dicsérik, a háta mögött meg szidják az embert? Erre kell tanítani a gyerkeket?

Nem becsmereltem senkit. Mégegyszer utoljára elismetlem, a gyerek nem csúnya. Csupán en nem tartom szépnek. Mint tudjuk, a szépség relatív. Nekem pl Angelina Jolie gyonyoru, Jennifer Aniston meg nem, ettől o meg nem lesz csúnya. Mondjuk kellene nemi értelem hozza, hogy ezt fel fogjátok.....

A ti fajtátok kifejezést pedig boknak veszem, jo? A mi fajtank nem puncsol, nem képmutató, nem hazudik. :)

2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
nem is reagálok már az unatkozó kötekedő gyökér alakok által írt rendkívül okos kommentekre,csak annyit,hogy nem tudok olyan anyát aki még soha az életben nem adott mc-kaját a gyerekének,de te biztos a "F@szt is szalvétával" tipus vagy,ha ennyire felháborodtál:) hiába írtatok ilyeneket,még mindig Mi vagyunk többen,akikbe szorult némi jómodor és emberség.csak sajnálni tudlak titeket "tökéletes"anyukák! ezt az időt,energiát amit erre az ocsmány sárdobálásra pazaroltatok,inkább a gyereketekre fordíthattátok volna,talán neki is jobb lett volna úgy...a hozzám hasonló gondolkodásúaknak köszönöm a kedves és egyben őszinte válaszokat(ugye a 2 nem zárja ki egymást kedves gyökerek!? ) és innentől kezdve nem kívánok foglalkozni a kommentekkel!szép napot
2013. máj. 29. 21:57
 66/73 anonim ***** válasza:
40%
Azért vicces, hogy a Kérdező ki meri ejteni a száján azt a szót, hogy jómodor. Sajnos az írásai arra engednek következtetni, hogy nem is ismeri a szó jelentését. Én itt befejeztem, mert ilyen buta ember úgysem érti, amit mondanak neki.
2013. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
31%

Nekem mar csak egy hozzáfűzni valóm van, a kedvenc idézetem, ami nagyon jol rávilágít a kialakult helyzetre:

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

Woody Allen

Feladtam, kérdező. Legyőztél. 20. voltam.

2013. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
47%
Én vagyok a mekis. Annyit hadd fűzzek hozzá még, és én is lezártnak tekintem a dolgot. Amúgy ez a "f@szt is szalvétával" tetszett :) , hogy még én sem eszek mekis kaját, nemhogy a gyerekemnek adjam. Kicsit olvass utána, ill. ajánlom figyelmedbe a super size me c. dokumentumfilmet. Tudom tudom mértékletesség, de ne már!!!
2013. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
42%

Nevezzük a kérdezőt az Év Szülője Díjra!:)


Tojik a gyerek személyiségi jogaira, gagyi oldalon, haknizik a fotójával és mekis kajával tömi.


Aaliyahh for president, yeahh.

2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
24%
Én rád szavazok! Az ügybuzgó anyukák díját neked adnám! :D
2013. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!