Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi...

Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok, el fogom mondani miért.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 26. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
51%
fiú egyértelmű, de nagyon szép, biztos azért hiszik lánynak néha
2013. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
51%
Ha már itt tartunk, szerintem igenis nagyon szép kisfiú!
2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos nem nézném lánynak, mert fiús arca van. Én sem tenném fel ide a fiaim képét.
2013. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
69%

ez sem a kérdésről szól már.....nem az volt,hogy ki tenné fel e gyereke képét,hanem:

bemásolom akik esetleg nem tudnak olvasni:

Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok, el fogom mondani miért.

Mit kell szekálni a kérdezőt,hogy nem tenném fel,meg nem szép,meg stb.

az,hogy nem tetszik valakinek a képen lévő gyermek,az tartsa meg magának a véleményét arról,mert nem az volt a kérdés!

már lassan nem tehet fel itt az ember kérdéseket,mert egyből jönnek az Okos válaszolók..pff..akik már biztos feltettek itt vagy 100 kérdést,és kaptak helyes válaszokat,és magukat nagyon okosnak gondolva osztogatják a kérdezőt ,és a válaszolókat.Nem egy olyan kérdéssel találkoztam,ahol teljesen elkanyarodnak a lényegtől(vagyis a kérdéstől)és veszekedéssé fajul az egész,majd még a kérdező a hibás,mert provokatív a kérdése.Milyen ez már??????ja és lehet pontozni,nem hat meg,én NEM azért járok ide!

2013. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, az nem volt senkinek baj, hogy jött a sok válasz, hogy jajj, de szép gyerek és hasonlók, pedig ők sem csak a kérdésre válaszoltak, nem csak az, aki azt írta, hogy szerinte nem szép. Az életben sem fog mindenkinek tetszeni a gyereked, ezt el kell fogadni és egyáltalán nem bunkó stílusban írt a 20-as válaszoló, felesleges volt így neki esni.

Egyébként én őszintén egy pillanatig elgondolkodtam, hogy fiú vagy lány, de csak a kardigán miatt.

2013. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

54-es! mélységesen egyetértünk,pontosan így gondolom.kedves utolsók és neveletlenek!

nem tudom mikor sikerül majd megérteni mi a kérdés.nem kérte senki az ajnározást,erre nincs szükségem,ha vki megjegyzi hogy szép akkor megköszönöm mert így illik,de nem erre voltam kiváncsi.sztem igenis bunkó dolog lecsunyázni bárki gyermekét akkor(most figyelj lassabban olvass hátha megérted) ha nem ezt kérdezte,hogy szép vagy nem!!!a szem.jogos válaszolónak üzenem,hogy megigérem neki legközelebb megkérdezem a 14 hónapos gyerekemet,hogy megengedi e :D a normális anyukáknak köszönöm a válaszokat! a többiek meg k@pják be ha ennyire gyökerek... üdv :)

2013. máj. 27. 13:47
 57/73 anonim ***** válasza:
52%
Most kibukott belőled az iq betyár, már nem is csodálkozunk a fotón. Mellesleg senki nem mondta, hogy csúnya csak, hogy nem szép, ha nem akarsz véleményt ne oszd meg a fotóját.
2013. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
32%
Na látom kiborultak a gyereket tömjénezik a hozzászólásomon :D Mégegyszer megjegyeznem az értő olvasásra képtelenek kedvéért: nem azt írtam, hogy a gyerek csúnya. Nem az. Egy szóval nem mondtam, hogy az. Azt írtam -es szó szerint bemásolom ide- hogy " Hogy őszinte legyek, kétség nem fér hozza.... Nem tartozik az általam szépnek tartott gyerekek koze, ne haragudj." Ha azt írtam volna, hogy csúnya, meg valahogy megertenem a felháborodást bár akkor se lenne jogos, mert nyilvános oldalra feltöltött képről van szó, a szépség pedig mint tudjuk, akárcsak az idő, relatív. Na mindegy, legalább a tökéletes anyukáknak, akik tökéletes es természetesen kivétel nelkul gyönyörű gyerekeket nevelnek legalább lett min veszekedni. :) Huszas voltam
2013. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
62%

Hadd offoljak én is!

Te mekis kajával eteted a gyereked? A koszos közös etetőről szedegeti fel az ételt?!

2013. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
28%
Úgy tűnik nem tűnt fel, de senki nem nevezte csúnyának a gyerekedet Kérdező. Azzal a trágár, ocsmány hozzászólással, amit utoljára sikerült összehoznod kiállítottad a szegénységi bizonyítványod. Gratulálok. 55-ös válaszoló
2013. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!