Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi...

Fiú vagy Lány? Nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok, el fogom mondani miért.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 26. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén ilyet nem mond egy anyuka sem más gyerekére.Vagy lehet, hogy nem vagy anyuka? Ez olyan dolog amit úgy (hiába úgy gondoljuk) magunkban tartjuk, mert átérezzük, hogy a másiknak rosszul esik.Nem illik ilyet mondani, inkább ne mondj semmit. Nem gondolod? Felvilágosítalak, mert látom nem érted.Ezt nevezik BUNKÓSÁGNAK!
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
9%
Visszavontam, kérdező, beléd se szorult intelligencia. A célom csupán annyi volt, hogy nézz magadba, mennyi értelme van a gyerekedrol képet feltenni ide. Talán hogy a pedomaci arra verje ki? Bocs, ha igy gondoltad.
2013. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
20%

Mit nem mond? Hogy nekem nem szép? Miért nem? Nem azt mondtam, hogy ronda.

Van gyerekem egyebkent. Nem érdekel, hogy mas szépnek latja e. Mindenkinek a magáé a legszebb. Ennyi.

2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:

na akkor eljött a pillanat mikor vissza kéne venned bunkókám! mégegyszer leírom hátha bemegy a hajacskád alá :

NEM KÉRDEZTEM HOGY SZÉP E!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majd mikor tudsz olvasni,gondolkodni,vagy bármi ezzel kapcsolatosat akkor válaszolj jó? ezek hiányában inkább ne tedd,mert ez már a szánalmas kategória! és MÉGEGYSZER HÁTHA SIKERÜL FELFOGNI: NEM AZT KÉRDEZTEM SZÉP E ÍGY NEM TARTOZHATOK AZOK KÖZÉ AKIK EZT KÉRDEZGETIK!!!oksi csillagbogár? :D

2013. máj. 26. 22:13
 35/73 anonim ***** válasza:
89%

Igen, te magad írtad: mindenkinek a sajátja szép, ennyi.

Akkor meg minek kellett megjegyezni?

2013. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
Ja és a lepontozással kapcs. miért kéne pozitívan értékelnem,ha nem hasznos választ írsz,merthát még a kérdést sem sikerült értelmezned...sorry
2013. máj. 26. 22:17
 37/73 anonim ***** válasza:
51%
Az van, hogy nem tudod mit illik és mit nem. Biztos nem tanították meg neked.Pedig már megetted a kenyered javát tudnod kéne. Vagy lehet, hogy tanították volna csak nehéz a felfogásod.Kitudja.. Mindenesetre tapsold meg magad és veregesd meg a vállad, ügyes voltál, amiért elmondtad az őszinte véleményedet.Ha benned maradt volna biztos szétpukkad az a hatalmas őszinteee arcod.
2013. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

Ennyi!

nem azért nem hasznos a válaszod mert nem látod szépnek mielőtt ebbe is belekötsz:) hanem mert nem a kérdésre válaszoltál mellesleg gyökér vagy

2013. máj. 26. 22:23
 39/73 anonim ***** válasza:
56%
Nesze, mehetsz a levesbe gyökérnek! :D
2013. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 sarah23 ***** válasza:
78%
En nenm tom mi folyik itt,de az biztos h vilagi szep kisfiu van a kepen.igaz h a kerdes mas,de ajogy lattom vann itt roszindulatu anyuka is,mindenkisbaba szep,ahogy ez a cuki kisfiu is.jo egeszseget a picinek.
2013. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!