Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik tv mellett...

Anyukák, akik tv mellett aludtak, hogyan oldották meg a pici megszületése után?

Figyelt kérdés

Ma sajna nincs tv-nk, ès képtelen vagyok elaludni. Eszembe jutott, hogy hogyam fog ez menni, ha négy hét múlva egy szobàban leszünk a picivel?????


Ok, hogy hulla leszek, de biztos lesznek napok mikor kell majd a tv hogy elaludjak.

Mondjuk ma is 8 orat lehuztam a melon. 36 hkm


2013. máj. 27. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is TV mellett alszom, a 2 hetes kisfiamat nem zavarja, a nagyobbak meg külön szobában vannak. A babának az a jó, ami neked is jó:)
2013. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyan úgy ment a tv a szobában és nem zavarta a kicsit s talán nem is baj,hogy nem a teljes csöndet szokta meg alváskor mert így ha zajos helyen is vagyunk elalszik és nem kel fel szerencsére a zajokra.
2013. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy megszületett, hetekig be sem kapcsoltuk, pedig mindig tévére aludtam el.:)
2013. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem olyan fáradt leszel fleg igy az elején hogy eszedbe sem fog jutni a TV. Amint leér a fejed a párnához aludni is fogsz.
2013. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tehát ha haza jövünk akkori mehet a tv!!! Ez szuper. Tudom, hogy hulyeseg , de gyerek korom ota igy alszom
2013. máj. 27. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig TV-t nézek elalvás előtt.

A kiságy mellettünk van, de úgy, hogy a feje a TV-nek háttal.

Persze nem üvölt a Tv, de hallani, ez a jó, ne a síri csendet szokja meg, mert akkor később rossz alvó lesz.

2013. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is TV mellett alszok el, de én úgy hogy amint érzem hogy csukódik le a szemem már kapcsolom ki, fordulok egyet és már alszok is.

Amikor megszületett a kislányom, akkor is így volt, őt ez egyáltalán nem zavarta, igaz hogy halkan TV-ztem de akkor sem zavarta, amikor ő már javában aludt, bekapcsoltam és elég hangos volt mert lövöldöztek épp benne, de meg sem moccant, mint a tej úgy aludt.

Eddig az elmúlt 3 év alatt sosem volt ebből probléma.

Lassan külön szobája lesz itt mellettünk, a férjem már fel is húzta az elválasztó falat, mert ez egy ebédlő volt, de sosem használtuk, és mivel ez inkább egy hosszú szoba így hosszú rész a gyereké, a rövid kisebb rész ahol egy kanapé, egy íróasztal és egy kis éjjeli szekrény fog elférni abból lesz egy kisebb iroda féle, vagy tároló szoba. Persze aggódom hogy lehet annyira megszokta már hogy megy a Tv bár amikor őt altattam sosem ment, hogy lehet igényelni fogja. Bár fene tudja. Remélem hogy nem, mert nem akarom hogy azon nőjön fel.

2013. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a babát ahhoz szoktatod hozzá, hogy ne csöndben aludjon el, hanem menjen a tv, akkor nem fogja őt zavarni. Mi is egy szobában alszunk a babánkkal és sosem zavarta a tv, igaz nagyon halkan szól.
2013. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyanúgy ment a tv. Még jót is teszel vele ha van valami alapzaj mert ha teljesen csendhez szoktatod akkor semmit nem fogsz tudni csinálni mellette olyan rossz alvó lesz. Mehet minden amit amúgy is csináltál. A mosógépet is használom amikor alszik és nem zavarja.További szép babavárást és könnyű szülést kívánok:-)
2013. máj. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!