Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképpen javasoljátok a...

Mindenképpen javasoljátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Szinte minden baba "elfelejt" álmában levegőt venni?

Mik a tapasztalatok?


2013. máj. 28. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kétszer beriasztott a kicsattanóan egészségesnek mondott, jól fejlett kislányunknál.Engem megnyugtatott a jelenléte. Mikor már lemászott róla, nem keresztbe tettem a kis háta alá, hanem hosszában egyenletes elosztva a kiságyban. Ha a közelében feküdt, akkor is érzékelt.
2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, használtan vettük 12ezerért, a 2. babánál is beteszem. És a neten utánanéztem az újraélesztési és elsősegély technikáknak. Nem hiszem, h külön tanfolyamot kellene végezni miatta.
2013. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Természetesen nem "felejt el" minden baba levegőt venni álmában, de azt nem tudhatod előre, hogy a te babáddal így lesz-e. Sajnos nem csak koraszülött, beteg babákkal fordul elő a bölcsőhalál, sok esetben egészséges (vagy egészségesnek hitt) babákkal történik meg, anélkül, hogy bármilyen rizikótényező lett volna.

Nekem is mondták már, hogy feleslegesen kidobott pénz a légzésfigyelő, erre mindig azt válaszolom, hogy úgy legyen, remélem tényleg felesleges és nem lesz rá szükség. De ha mégis, akkor életet menthet! Emellett úgy gondolom, hogy nem ilyesmin kéne spórolni. Inkább ne legyen baldachin, zenélő forgó, ötszáz plüss állat, de olyasmin, ami megmentheti a gyerek életét, én nem spórolnék.

Nekünk pelenkára csíptethető volt, nem volt téves riasztás (leszámítva, amikor 1-2szer sikerült valahogy ledolgoznia magáról). De inkább legyen 100 téves riasztás, mint hogy egyszer ne riasszon, amikor baj van. Én biztos nem tudtam volna nyugodtan aludni nélküle.

2013. máj. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!