Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik a babám?

Miért nem hízik a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Hat hós elmúlt a babám, két hónapja kezdtük a hozzátáplálást. Szépen eszik a kanalas kajákból, már a délelőtti és az ebéd tápszert elhagytuk. Viszont a két hónap alatt kb 50dkg ha hizott. Amúgy most 8300 gr és 70cm. Tudom h ez jó arány a korához képest, de ez a hízás ennyire le kell h lassuljon? Amit eszik igy néz ki:

Reggeli: 150ml vizből tápszer

Tízórai: Univer gyümölcs 140gr-t mindig megeszik

Ebéd: Főzelék 120-160gr (változó épp mi az ebéd)

Délután: 180ml vizből tápszer

Este: 180ml vizből tápszer.

Ja és ezek mellett megiszik nap 300-400ml teát, v.vizet.

Remélem nem azért nem hízik mert kevés lenne, de amúgy jó kedvű, mosolygós egész nap.


2013. máj. 28. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a mennyiséggel nincsen semmi gond.

Nem kezdett el mostanában mászni, felállni, lépegetni? Ilyen korban egyre többet mozognak, ezért megállhat az addigi "nagy" arányú súlynövekedés.

Az én fiam is ugyanígy volt ebben a korban, ne aggódj, nincs semmi baj!

2013. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, köszönöm az első kommentnek. El is feledtem írni, hogy bár hasról hátra és forditva a forgás nem az erőssége, nagy ritkán csinálgatja, viszont már néha négy kézlábra erősködi magát és himbálózik. Meg már bemássza, csússza a lakást, egy percre se áll meg :)
2013. máj. 28. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a legtöbb babának lelassul, vagy stagnál a hízása miután megduplázta a súlyát!
2013. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!