Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napirendetek van 3...

Milyen napirendetek van 3 hónapos babátokkal, mennyit alszik, és mit játszotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte minden nap borul valami miatt sajnos. Úgy lenne, hogy szopik 7-10-13-16-3/4 7-fél 9. Háromszor szoko9tt aludni, kétszer 20 percet, meg szerencsés esetben egy hosszabbat 1 körül. Próbálunk játszószőnyegezni, lakásban nézelődni, babatornát, tükörben nézelődni, pihenőszék, énekelgetés. Ha jó kedve van, elvan egy kis ideig, ha nyűgös, sokat cipelem.
2009. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia az én kislányom már négyóránkétn eszik, minden etetés között alszik kétszer háromnegyed órát. Este hétkor eszik, utána fürdés, éneklés és leteszem aludni. Alszik másnap reggel hatig úgy, hogy 23-kor még megetetem. Egyszer-kétszer kell csak hozzá felkelni, mikor nyöszörögni kezd, de cumival visszaalszik.

Énekelni szoktam neki, zenét hallgatni, mozgatni rá kezét-lábát, tapsi-tapsizunk, csörgöt rázok neki, kukuccsolni is szoktunk a textilpelus mögül. Kb ezeket.

2009. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja azt nem írtam hogy az evések 7-11-15-19 és 23.
2009. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pihenoszek, jatszoszonyeg, tukorben bohockodas, csikizes,beszelgetes.

Szeretnek baba masszazsra menni vele novemberben.

Az eves nalunk nem allt be pontosan meg, ejjel is sokszor felkel.Kb 2,5-3orankent es nem rendszeres. Valami miatt mindig borul az egesz. Legtobbszor a hasfajasa miatt nem is bir enni, csak sir. Olyankor van a 2-2,5 orankenti eves. Delutan es delelott van 1 hosszabb alvas,ami 2 oras. Van hogy csak 30 percre pihizik.

2009. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!