Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy honapos kisbabám nem akar...

Egy honapos kisbabám nem akar kakilni mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok minden nap làzérővel segíteni rajta mert huzza a làbàt ràngatja a fejét a cicin. Tàpszert nem adok neki csak anyatejet. A széklete nem kemény mi lehet a baj???
2013. máj. 30. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hozzá tud szokni. Hogy te ingerled , nem megy egyedül. Egy kis langyos kamillatea éhgyomorra és rá a szopi?
2013. máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi is ilyen helyzetben vagyunk.Egy pár napja elkezdtem inni a Mecsek tejszaporító teát,és azóta sokkal nyugodtabb,és a kakilás is sokkal könnyebb.
2013. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az anyatejes táplálásnál a napi többszöri és a heti egyszeri székletűrítés is belefér. Az anyatejenek kevesebb a szárazanyag tartalma, ezért valamelyik babánál nehezebben áll össze... Ha viszont úgy érzed, hogy, szenved, akkor érdemes segíteni neki. Nálunk most a harmadik fiamnál (ugyanez volt, nehezen kakilt, átlagban 5 naponta) a BioGaia cseppek váltak be (probiotikum, ami segít a bélflórát kiépíteni). Ez egyébként segít hasmenés és "szorulás" esetén is.

Remélem, tudtam segíteni. :o)))))

2013. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg anyatejes volt a babám, volt, hogy 10 napig nem kakált.

Kb 4 hetesen kezdődött a hasfájós korszaka és 12 hetes koráig tartott.

Ne hőmérőzd, mert rá fog szokni. Én is csináltam és a doki jól le is szúrt. Lehet, hogy hasfájós a picid és azért húzza a lábát, nem azért mert kakilnia kell.

Infacol, Espumisan csepp, Mecsek bébi... ezekkel próbálkozz,hátha bejön valamelyik.

2013. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!