Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire irigy lennék vagy ez...

Ennyire irigy lennék vagy ez normális?

Figyelt kérdés

a nővéremnek 6 napja született meg a babája.

Természetes úton, az első perctől iszonyat sok teje van, már nagyon sokat hízott is a baba.

Én a babámat császárral szültem és nem igen volt tejem, tehát igazán nem szopott a picim.kezdettől tápszeres volt.

és most örülök, hogy tudja etetni a picit, de mindig arra milyen jó neki és én miért nem tudtam.és ez milyen szar érzés.

már nagy a lányom 9 hónapos, de most elő tört belőlem.eddig nem foglalkoztam ezzel, csak most

Irigy lennék rájuk?

olyan rossz érzés.


2009. okt. 6. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy így érzel. DE: attól még ugyanolyan jó anya vagy, voltál, mert császárral szültél és nem volt tejed...nem vagyunk egyformák, ezek mind olyan dolgok, amikről nem te tehetsz. Nem irigy vagy, csak volt egy elképzelésed, ami neked nem úgy alakult, a tesódnak viszont igen és ez most kicsit fáj..Remélem, hamar túlleszel rajta, mert komoly ok nincs, amiért rosszul érezhetnéd magad:)
2009. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az mindig rossz érzést kelt az emberben, ha olyat lát, amit ő nem kapott meg az élettől. ez természetes. nem tehet róla a nővéred, hoyg neki minden összejött, neked meg nem.

gondolj arra, hogy majd a következő babádnál másképp lesz :)

2009. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ezt érzed :)
2009. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!