Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és hogyan pelenkázzátok...

Hol és hogyan pelenkázzátok izgő-mozgó babáitokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 12:54
 1/8 Kerria ***** válasza:
Kb egy évesen leköltöztünk a szőnyegre... én már nem merem magaslaton pelusozni...
2013. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
ja, és a hogyan :D leginkább nehezen. Pláne ha olyanja van. Néha rakok be addig reklámot, addig leköti.
2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az ellenkezöje.

Mindegyik gyerek megtanulta, hogy a pelenkázón anya van nyerö helyzetben, így ott csendben vannak, és tudok pelenkázni. OTt simán rátudok egy kézzel nehezedni annyira hogy ne lépjen meg és letudjam törölni. Földön kb egy szempillantás alatt lép meg mindegyik. ja és még kényelmetelen is de nagyon. a pelenkázóról, nekem már a 11 hósom sem lép meg, de ahogy nagyobb már ott is lehet hagyni a pelenkázón míg elöszedem a ruháit(pl másfél évesen már nem esik le).

2013. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pelenkázón.

Harmadik törpém, mindegyikkel meg kellett vívni ezt a harcot, de megtanulták, hogy azt a kis időt ki kell bírni.

Közben kap a kezébe valami "izgalmasat" és megy az éneklés mondókázás, csikizés, mikor mi.

Néha tiltakozik, de eddig én vagyok az erősebb. :o)

Most egy éves

2013. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 8 hónaposan leköltöztem vele a földre, mert a pocakomban volt a tesója, a lábai a pelenkázón pedig pont azon a részen rugdostak

a kicsit meg végig a kanepén pelenkáztam, mert a pelenkázó az emeleten van, a "nagyot" nem akartam lent hagyni felügyelet nélkül, egyszerűbb volt a nappaliban pelenkázni

2013. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, a pelenkázó komódon pelenkázom.
2013. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pelenkázón- 8 és fél hónapos. Ritkán hasra akarna fordulni, de gyorsan orvoslom a problémáját. Van egy pelenkázós állatkája, azt csócsálja, amíg én elintézem amit kell :) Néha még egy kis játék is belefér :)
2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahol sikerül. Pelenkázón, szőnyegen, franciaágyon. Most a legkisebb 11 hónapos, de már megvan a rutin. Gyorsan a kezébe nyomok valami érdekeset, olyasmit, amit máskor nem szokott megkapni, azzal viszonylag elvan, én meg már másodpercek alatt átöltöztetem tetőtől-talpig, ha kell. Volt lehetőségem gyakorolni. :-)
2013. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!