Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam füle egy kicsit...

Kisfiam füle egy kicsit elálló. Ha leragasztanám az segítene valamit? 4 hónapos. Csinált már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Az én kisfiamnak is elálló egy kicsit pár hetesen leragasztottam neki, de nem segít. Valameddig úgy maradt, de utána visszaállt.
2009. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Vágasd le a fülét!


(Mehet a piros kezecske,lehet lepontozni)

2009. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Mikor a kérdést beírtad, előtte nyilván kiírt egy csomó elálló füles kérdést. Ha azokba beleolvastál volna, látnád, hogy semmi értelme leragasztani. (és a kérdés is felesleges emiatt). Nekem is jöhet a piros "kezecske", engem nem zavar! :))
2009. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen fölösleges macerálni a fülét, még sokat "igazodhat", míg megnő a baba. A ragasztgatás meg teljesen fölösleges...
2009. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Piros kezecske helyett engem kaptok. Nektek kellene egy jó nagy piros...talán nem lennétek ennyire cinikus libák. Ha nem tudtok segíteni inkább ne írjatok, hülyeséget meg pláne ne!!! Na, lehet pontozni!!!
2009. okt. 6. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne ragaszd le,mert tényleg igazodhat,de ha nem igazodik akkor se lesz baj szerintem,hogy egy picit eláll neki.
2009. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Na ,de sok eszed van.Amit te írsz azt nem lehet pontozni,de mind1.Nem anyukának kéne lenned,hanem csövesnek!XD


(de ezt most lehet lepontozni!

2009. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Degenerált majom vagy! Kopj le! Az energiád inkább fordíts a családodra (különösen apára, sejtem miért lehetsz ilyen....)
2009. okt. 6. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, nem kell leragasztani, majd változik az még.

De az hogy itt ilyen módon osztjátok egymást az felháborító. Ha ki akarjátok ereszteni a gőzt, azt ne a gép előtt tegyétek. Nem azért olvassuk a kérdéseket, válaszokat, hogy ilyen gyerekes dolgokkal foglalkozzunk. Kérdés és válasz, ez ennek az oldalnak a lényege. A vélemény különbség pedig nem ide való, főleg nem ilyen szavakkal.

2009. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, elnézést kérek az olvasóktól. Nem kellett volna lealacsonyodnom a válaszoló szintjére.
2009. okt. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!