Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti cseréltek éjszaka pelust?

Ti cseréltek éjszaka pelust?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos. Eleinte cseréltem éjszaka pelust de nagyon felébredt így leszoktam róla, csak akkor cserélek ha kakilt de az ritka. Működött is a dolog de pár napja minden reggel átázik a ruhája, kifolyik a pisi. Rossz a pelus v èn csináltam eddig is rosszul?
2013. jún. 3. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most találtam egy cikket, 3-as pelusokat teszteltek, a Pampers Sleep and Play-e a legrosszabb minőségű.... :D Dejó hogy van belőle 180db-unk... :D

Az Aldisat nagyon dícsérték és a Dm saját márkását.

2013. jún. 3. 13:22
 12/14 anonim ***** válasza:
Sosem cseréltem éjszaka, csak ha bekakilt, de ez nem igazán fordult elő. Csak felébred tőle a gyerek, felesleges éjszaka cserélgetni. A Sleep&Play tényleg nagyon rossz sajnos. Nappalra mi is Aldis pelust használunk, éjjelre Pampers active babyt.
2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kislányom,de csak akkor cserélek éjjel,ha bekakilt.A pampers premium care vált be a legjobban,éjszakára csak azt használok,száraz marad reggelig.A sleep and play nappalra sem vált be:( Folyton kifolyt belőle minden,a Lidl-s toujours viszont egész jó nappalra!
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én happy pelust használok már éjszakára is! Nagyon jó alvó a lányom (6hós) este 7kor alszik és reggel 9re ébred, ma pl evett akkor, na mondom utána peluscsere, de visszaaludt, eredmény még 2.5 óra alvás, egy csepp pisi nem folyt ki, de nagyon nehéz volt már a pelus!
2013. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!