Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, mert nem...

Rossz anya vagyok, mert nem hurcolom jobbra-balra a gyerekemet?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam nagyon vidám mosolygós kiegyensúlyozott baba, de folyton megkapom hogy burokba nevelem (nem szemtől szembe csak burkoltan célozgatnak rá),amiért nem viszem mindennap gyerekek közé, nem járok vele baba-mama klubba nem passzolom le a a nagyinak?

Minek passzoljam le ha egyszer nincs rá szükségem mellesleg nem neki(anyósom) szültem a gyereket és van egy apja is a gyereknek aki tud rá vigyázni ha nekem dolgom van.Nem félősebb mint az a gyerek aki egész nap nyüzsiben él szerintem kell nekik a rendszer és nekünk eddig bevált, ha meg nagy társaságba megyünk akkor is jól el van mosolyog játszik.Nem értem miért jobb az az anyuka aki 7napból 5x lepasszolja a gyerekét.Jár valaki hasonló cipőben?


2013. jún. 3. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

nem mert nem érdekel más véleménye.

bármit csinálsz így is úgy is megszólhatnak

ne törődj vele

2013. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi is úgy csináljuk, ahogy ti, de minket még senki nem szólt meg ezért. Nem tartom rossz anyának magam.
2013. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Az elsővel értek egyet. Napi szinten olvasni, kit-miért szólnak meg ismerősök, rokonok. Ne foglalkozz vele, mert megőrülsz! Ha mindenhová vinnéd,az lenne a baj. Vagy belekötnének másba. Tanuld meg figyelmen kívül hagyni mások véleményét, mert a következő években kapni fogsz minden félét, és ha fennakadsz rajtuk, akkor nagyon rossz lesz a hangulatod. Még csak most jön a mikor -mit eszik, mikor jár, mikor mit tud már, mikor lesz szobatiszta, mikor lesz oviérett stb. időszak. Ne hagyd magad! Burkot fel!
2013. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Köszi, kedves 3-as!

:)

2013. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Aki meg lepasszolja vagy viszi magával a gyereket mert neki úgy kényelmes, annak azért szólnak be, hogy miért rángatja állandóan azt a szerencsétlent, miért nem tud anyuka a s.ggén megmaradni nyugton.

A gyereknevelés az, amit tök mindegy hogy csinálsz az rossz, és mindenki más jobban tudja hogy mi a jó neked és a gyerekednek.

2013. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanez! Nekem a nagyobbik gyerek 2.5 éves, kicsi 4.5 hós.

Csak akkor bízom nagyira a nagyot, ha tényleg nem tudom máshogy megoldani! Ált . Heti 1 délután van a nagyinál! A picit csak az apjára bízom! Nem jártunk klubokba, de vittem magammal mindenhova! A legrosszabb az a 3 nap volt, amikor szültem, és kórházban votam, alig vártam, hogy hazajöjjünk! Én is kapom, hogy miért nem adom oda többször nagyinak, de ez van, én azért vagyok gyed- en, hogy neveljem a gyerekeimet!

Lehet, hogy rossz a hozzáállásom, de ez van! Úgyis mindjárt megy a nagy oviba, akkor meg sokkal kevesebbet lesz velem, addig is vele töltöm inkább az időmet!

2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked arról ugyanúgy meg van a véleményed, aki "lepasszolja" a gyerekét. A kettő között (semerre nem viszem vagy 7 napból 5-öt mással tölt) azért van átmenet. Szerintem és sok más szülő szerint meg jót tesz, ha vannak ilyen programok is. Ettől függetlenül ha nektek így jó, akkor így kell csinálnod. Mindenki érzi, hogy neki mi válik be.
2013. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem a középút a jó.


én "le szoktam" passzolni az anyukámnak/anyósnak -mert ha dolgom van,pl: bankba menni,nagyob bevásárlás,orvos-akkor azért sokkal egyszerűbb nélküle! és jó,hogy rajtam és az apján kívűl van más is akikkel elvan. és ő is szeret ott lenni.

2013. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 3. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Pár napja valaki pont azért írt kérdés, mert neki azt mondták, hogy nem jó ha a gyereket jobbra-balra hordja.

Szóval tojd le mások véleményét, sepregessenek csak a saját portájukon.

2013. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!