Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van megható történetetek...

Van megható történetetek babátokkal?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos, két napja nyűgös. Ma volt 30 perc amikor egyszerűen nem tudtam sehogy megnyugtatni. Egy hete alig alszok, majd szétmegy a fejem és még a gyerek is folyamatosan sír. Hát kibukott belőlem az ideg és elkezdtem bőgni. Erre a picúrom abbahagyta a nyügit, felnézett rám, elkezdett vigyorogni és megfogta az arcom. Na én teljesen kész lettem és még jobban bőgtem de már a meghatódottságtól nem az idegességtől:-)
2013. jún. 4. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 1 éves lesz jövő héten, múlt héten először történt meg, hogy odajött hozzám, átkarolta a nyakamat és úgy igazából odabújt hozzám. Annyira jó érzés volt, hogy én is majdnem elsírtam magam, pedig nem vagyok nagyon érzelgős. Azóta minden nap csinálja és puszit is ad. Fantasztikus érzés.
2013. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, az első ölelések, simogatások a legmeghatóbbak. A fiam néha csak úgy elkezdi a karomat vagy a térdemet simogatni. Nincs ennél jobb érzés! :)
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Megható történet nincs,de én imádom mikor reggelente átmászik a kiságyából hozzánk,és megöleli a nyakamat,és az arcát az enyémhez nyomja,annyira édes:)

9 hónapos.

2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 16 hós, az elmúlt pár hétben csinálja, hogy játék közben néha odajön hozzám csak úgy, hozzám bújik, megölel (de olyan szorosan h csak lesek :) ), vagy kapok egy puszit. Mintha így akarná megköszönni h játszok vele, vagy nem is tudom :)
2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaziból a fiam nagyon kedves, mindig bújik, simogat. :)

Amikor megszületett, nagyon aggódtunk érte, engem elaltattak és azt se tudtam élni fog-e, amikor felébredek. Nagy boldogság volt, amikor először felvehettem és szinte odasimult hozzám. Nekem az volt nagyon megható, sírtam is örömömben. Nagyon jó baba volt, alkalmazkodó, alig volt vele gond, mintha csak azt akarná, hogy ne aggódjak. Tudom, hülyén hangzik, de ezt érzem.:)

A kislányom pörgősebb, de ő is tud nagyon kedves lenni, és azt imádom, ahogy fogalmaz. Nagyon szépeket tud mondani. 1 éves körüli volt, és énekelt, táncolt a maga módján. Ahogy figyeltem a "dalt", rájöttem, hogy rólunk énekel, felsorolta, akiket szeret. Ez pl. engem nagyon meghatott. Ő inkább szavakkal fejezte ki az érzéseit.

2013. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


nekem már kicsit nagyobb, közel 3 éves a kisfiam.

Ami most hirtelen eszembe jutott, az két egyszerű, mindennapi dolog, ami nagyon felemelő, ha rá gondolok (akár ilyenkor, munkaidőben is, ha van 5 perc szünet):

- leírhatatlan az az érzés, amikor megyek érte a bölcsibe, nyitva a szoba ajtaja, ő még nem látja, hogy ott vagyok és pár másodpercem van figyelni, ahogy ügyködik. Aztán felnéz, meglát engem és elterül az arcán egy széles mosoly, mindet elenged, gyorsan felugrik és teljes erejéből kitárt kis kezekkel szalad felém, majd a térdemnek ütközik és megölel. Önzetlenül, őszintén- még a szemem is bekönnyesedik, ahogy írom. Ez nagyon jó érzés.

- kb. fél éve éreztem először, hogy a "szeretlek anya" már nem csak szóismétlés, hanem valóban szeretne valami pozitív érzést kifejezni vele. Este ült az ölemben, mesét olvastunk. Becsukta a könyvet, felém fordult, a kezeibe fogta az arcomat és ezt mondta: "szeretlek anya, köszönöm a mesét".


Ilyen apróságok tarhatják bennünk a lelket és az erőt azokon a napokon, amikor kevésbé vagyunk szerencsések vagy a gyerekeinknek, magunknak is rosszabb, morgósabb kedve van.

Szép napot mindenkinek:

2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk ma kettő ilyen élmény is volt. Ma először délután mama vitte sétálni és amikor hazaértek ugy megölelt mint még sosem. Délelőtt meg én öltöztettem és mondtam neki gyere szerelmem, erre ő kikapta a cumiját és olyan szerelmesen a számhoz nyomta a kis száját és még a nyelvét is be akarta dugni. Annyira édes volt. 14 hónapos kisfiu.
2013. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Rengeteg megható pillanatunk van a kislányommal. Amikor először odanyomta a kis száját az arcomhoz, közben fogott is, nagyon édes volt, ahogy puszit akart adni :)! Nem tudom, hogy ez másnak is megható-e, de amikor a kislányom vacsorázik tápszert, és már nagyon elálmosodik, egyik pillanatban még jó ízűen eszik, a másik pillanatban odahajtja a kis fejét a vállamra és elalszik. Ott szuszog a kezemben és egy darabig még nem teszem le ilyenkor az ágyába, hanem gyönyörködöm benne, hogy ott alszik közel az ölemben. Mondjuk, amikor a kiságyában alszik, akkor is gyönyörködöm :)!
2013. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket. Még így olvasva is meghatódom rajtuk. Ha valakinek van még ilyen szép élménye és megosztaná akkor hajrá. Mindenkinek nagyon szép napot kívánok:-)
2013. jún. 5. 07:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak azt tudnám miért kaptam 47%-ot?
2013. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!