Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van megható történetetek...

Van megható történetetek babátokkal?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos, két napja nyűgös. Ma volt 30 perc amikor egyszerűen nem tudtam sehogy megnyugtatni. Egy hete alig alszok, majd szétmegy a fejem és még a gyerek is folyamatosan sír. Hát kibukott belőlem az ideg és elkezdtem bőgni. Erre a picúrom abbahagyta a nyügit, felnézett rám, elkezdett vigyorogni és megfogta az arcom. Na én teljesen kész lettem és még jobban bőgtem de már a meghatódottságtól nem az idegességtől:-)
2013. jún. 4. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezzel ne törődj, nyilván szimpla rosszindulat. Nagyon édeset írtál.:)
2013. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszi! Ezért is furcsállom! Semmi rosszat nem írtam. Meg nem is kellene ezekkel a százalékokkal annyira foglalkozni! De akkor is dühitőnek tartom.
2013. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor főleg, mert ezek személyes dolgok.
2013. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia! Ne törődj vele, úgy veszem észre itt bármilyen jellegű kérdés van feltéve mindig vannak lepontozások. Engem is szoktak de szerintem az a lényeg, hogy megoszd a tapasztalataidat a kérdezővel hiszen sokszor segítenek azok akik veszik a fáradtságot és megpróbálnak megoldást találni az adott problémára. És ha ő értékeli a válaszodat akkor mással ne törődj. Aranyosak a történetek köszönöm Nektek, hogy megosztottátok mással is a szívetekbe zárt pillanatokat:-)
2013. jún. 6. 07:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit nagyobbacska babám van, már 2 éves :)

Nagyon jó érzés, amikor hazaérkezem, és szalad elém. Múltkor mondta először magától, hogy "szeretlek".

Az az egyik legnagyobb boldogság, amikor apával hármasban vagyunk, és azt kéri, hogy táncoljunk együtt. Ez azt jelenti nálunk, h ölbe vesszük, összebújunk hárman, és vmit énekelni kell neki meg táncot imitálunk. (Kívülről nézve persze tök röhejesen festünk, de amikor látom a kis szemén a boldogságot, olyankor érzem azt igazán, h mi hárman örökre összetartozunk :))

2013. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!