Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája nem alszik el egyedül?

Figyelt kérdés
hány hónapos?hogyan altatod?az én fiam 11 hónapos de egyszerűen nem alszik el egyedül.csak ha kézben van vagy ha melléfekszem.ez nem jó tudom de máshogy nem megy!próbáltam hogy simán leteszem a kiságyába de üvölt mint a sakál!így meg 10 perc alatt elalszik!más is van így vagy csak én?
2013. jún. 5. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is ilyenek voltak. Én nem csináltam belőle nagy ügyet, mondtam, hogy mindegy ki hol és hogyan alszik, de éjszaka csönd legyen. Úgyhogy én odavettem magunkhoz (nem középre, hanem a másik oldalra tettük a kiságyat, aztán amikor jött a kicsi, akkor neki is lett helye. És aztán szépen együtt a kettőt kipattintottuk a gyerekszobába egyszerre. Nem is volt belőle probléma, mivel ketten mentek.
2013. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 11 hós lesz. Vagy rajtam alszik el vagy a babakocsiban vagy este szopi közben. Egyedül elaludni? Talán majd 18 évesen...! :S
2013. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hós, cicikén alszik el csak, vagy cicike utän sétálva. Én sem csinálok ügyet belőle ha ez neki igy jó akkor legyen.
2013. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem vagyok egyedül!már azt hittem én csinálok valamit rosszul amiért nem alszik el egyedül!
2013. jún. 5. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hónapos, esténként már van, hogy elalszik egyedül (persze kell előtte megitatni tejecskével, kicsit "lenyugtatni"), napközben viszont mellettem alszik, szerintem nincs ezzel baj.


Én is nehezen elalvós vagyok, pedig már rég nem hónapokban mérik a koromat :)


15 év múlva úgysem veled bújik már ágyba ;)

2013. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én teljesen elégedett vagyok azzal hogy a fiam úgy alszik el hogy tápszert iszik és a kezemben van. Néha kell egy picit dajkálni de hamar elalszik. Szerintem ne aggódj ezen, teljesen jó ez így, az a lényeg hogy elaludjon és ne úgy hogy végigordít 2 órát mire elalszik. Lányomnál (első gyerek) elrontottam mert hallgattam a sok okos véleményre hogy ennyi meg annyi hónaposan már egyedül el kell aludnia, rakjam le és csak a hátát simogassam meg ilyenek. szegénykém sokat sírt és szerintem nem ez a jó megoldás. altasd úgy ahogy neked is és a babádnak is jó. a fiam már 14 hónapos és 10kg de nagyon szeretem az ahogy elalszik a vállamon. Sok bosszúságtól mentettem meg magam azzal hogy nem azt néztem a második gyereknél már hogy ki mit mond és hogy hogyan kellene csinálni, hanem úgy ahgoy nekünk jó! ha neked jó így és a babádnak is jó akkor ne változtass. mi a jobb? 10 perc alatt csendesen békésen elaltatni vagy 2 órán keresztül üvöltést hallgatni és a szíved kettétörik és egy idegroncs leszel tőle.
2013. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem sem baj hogy így alszik el nehogy félreértsetek!!örülök neki hogy hozzám bújva csicsikál!eleinte hagytam volna egyedül de nagyon sírt és azt mondtam hogy akkor inkább ringatom meg énekelek neki de nem hagyom sírni!!
2013. jún. 5. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos, cicin alszik, sokan nem tudják, mert kiakadnának, engem állítólag 3 éves koromig ringattak.

aki azt mondja, egyedül alszik a babája, az sem egyedül, hanem rongy, kendő, baba, cumi, stb...

azt mondják, majd egyszer rájön, hogy kell egyedül. vagy a másik lehetőség, hogy otthagyod, először lehet, hogy csak félórát sír, aztán egysre kevesebbet, s kb egy hét alatt "megtanulja", vagyis beletörődik. de szerintem ez brutális.

2013. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztivan ***** válasza:
Közel 3 éves és bent kell ücsörögjek a fotelban amíg Ő elalszik az ágyában.Én örülök,hogy idáig eljutottunk.Először csak kézben,aztán csak apa kezében,utána jött a csak babakocsiban tologatva,később popsi paskolással az ágyában.Jött anyahasán feküdve,anyán fotelben ülve és mostmár Csak ott kell üljek.Világbajnok:-))
2013. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szintén 16 hónapos a fiam, és ő is csak velem alszik el. Ha nagyon fáradt, szoktam olyat csinálni, hogy amikor már félálomban van, leteszem, és simogatom. Párszor már elaludt így. Szerintem jelezni fogja, ha már nem igényli a ringatást.
2013. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!