Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a babájuk gyümölcsébe,...

Akik a babájuk gyümölcsébe, zöldségébe tápszert tesznek, hogyan csinálják? Vízzel keverik össze, vagy csak por formájában?

Figyelt kérdés

A babám cumisüvegből nem fogadja el a tápszert, nem is ízlik neki, de a tejet ki kell már pótolnom, nem elég.

5 hónapos a baba és gondoltam beleteszem a gyümölcsbe, zöldségbe.

Milyen formában, hogyan adjam, hogy elfogadja?

Pohárral, kanállal kínálom, de eléggé mellémegy.



2013. jún. 5. 15:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

én is a tejpépben bízom.

mondjuk a sinlacot is megeszi, mert édes.

viszont a tejpép csak napi egyszer mehet, mert felfújja a babát (doki mondta). nagyon cukros állítólag.

és hát nem váltja ki a tápszert.

2013. jún. 5. 19:41
 12/17 A kérdező kommentje:

a vicc az, hogy én azon aggódom, hogy megegye a napi min. tejalapot, a dokinő szerint meg mindegy. :DD

mondjuk ez fura, nem?

mert azért valamennyi kellene hogy legyen, és már elég kevés a tejem.

napi 5-ször eszik átlagban olyan 60-70 grammot, kora reggel 100 gramm felett. tehát 400 alatt van, ha jól számoltam.

2013. jún. 5. 19:44
 13/17 A kérdező kommentje:

akkor lehet, hogy variálom.

mondjuk ez már komolyan kész anyagi csőd.

főleg hogy üveges kaját a főziket is leginkább vesszük.

vagy kapjuk+desszertet. (gyümi uzsira)

2013. jún. 5. 19:45
 14/17 anonim ***** válasza:
De igen, a tejpép kiváltja a tápszert, mert ugyanazt tartalmazza, csak szilárd, kanalazható formában! A mi dokink pedig azt mondta, hogy naponta max. 2 alkalommal adhatom a tejpépet, ha a tápszer nem igazán kell neki. De amint írtam, a tejpépeket utálja a lányom. Így kaptuk azt a tanácsot a dokitól, hogy akkor egyen sinlacot a tápszer mellett, hamarosan pedig jöhetnek úgyis a tejtermékek.
2013. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

akkor én eléggé tévúton járok, vagy nem tudom. :)


gondolom azért mondta a doki, hogy vegyem meg a sinlacot és a tejpépet is, mert ha csak a tejpépet eszi a baba, az felfújja.

2013. jún. 5. 23:36
 16/17 A kérdező kommentje:

én már várom, amikor ehet tejtermékeket, de én azt nem nagyon szeretném adni 1 éves korig.

vagy lehet előbb?

2013. jún. 5. 23:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajt, joghurt, túró 7-8 hónapos kortól adható az ajánlások szerint is. A tej természetesen 1 éves kor után.
2013. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!