Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok gumilepedöt? Nem...

Használtok gumilepedöt? Nem izzad be?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?? Nemértem.
2013. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kiságy matracra a pamutlepedö alá.

Hétvégén vettem pár dolgot és nagyon rá akart beszélni az eladó.

2013. jún. 5. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
mi használunk, és nem izzad be egyáltalán
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kokuszmatrac papirjan irja hogy ne rakj ra gumilepedot. en raraktam. remelem nem lesz baja a matracnam
2013. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, nem a matracnak lesz tőle baja, hanem értelmét veszi az amiért annyit kiadtál.

a kókuszmatrac teljesen légáteresztő és a nedvesség is átfolyik rajta, így a pisi is.

ha rárakod a gumilepedőt akkor nem engedi át a levegőt, így veszélyes lehet a hason altatás.

tehát 2000.-os szivacsot is vehetne az ember ha rárakja azt a vackot ami valóban akkor kell majd amikor szobatiszta lesz a gyerek, de még előfordulnak balesetek.

2013. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk légáteresztő "gumi" lepedőnk van a kókuszmatracon. eddig nagyon bevált.
2013. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem, szerintem én sem tudnám elviselni, így neki sem teszek. Amíg pelenkás teljesen felesleges, esetleg amikor ágytisztaságra szoktatjátok, de én akor sem tennék.
2013. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kiságy matracra lehet kapni matracvédőt. Ennek a felső rétege frottír, így nem izzad bele, az alsó rétege PVC, ami nem engedi, hogy nedves legyen a matrac. 4 kis gumifüllel lehet, a matracra rögzíteni. standard kiságy méretben, tehát 60*120 és 70*140-ben kapható. Igazán akkor kell, mikor elkezdődik az ágytisztaság. Én ezt használtam a fiamnak. Neki hosszabbítható gyerekágya van, több részből álló matraccal, ezért a középső részre továbbra is fel tudom tenni. Jó, mert, hiába 3 éves, és kb 1 éve ágytiszta, ha nagyon beteg, és erős gyógyszert kap, az annyira elnyomja, hogy olyankor előfordul, hogy bepisil.

Ezt a fajta drágább, mint a gumilepedő, de kényelmesebb a gyereknek. KB 1600Ft. Én bababoltban vettem, de ha jól tudom a Tescoban is kapható.

2013. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
erre gondoltam én is. jyskben is van .
2013. jún. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!