Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalós lennék tényleg?

Bevállalós lennék tényleg?

Figyelt kérdés
Tegnap a 2,5 hónapos kisbabámmal bementem az Auchan-ba, mert ott volt dolgom,amikor egy kisfiú megcsodálta a kicsit :) ott volt az anyukája is, aki megjegyezte a bajsza alatt, hogy bevállalós az anyuka... Gondolom, arra értette, hogy egy ilyen kisbabával vásárolni megyek. Sajnos a döbbenettől nem kérdeztem rá, hogy ezt hogy érti. Szerintetek elítélendő, ha egy ennyi idős babával az ember vásárolni megy? A védőnő azt mondta, hogy ekkorra már van olyan erős az immunrendszere, hogy lehet vele menni.
2013. jún. 6. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem látok benne. Mi is mentünk már vele ilyen helyekre, mikor annyi idős volt a lányunk.
2013. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem mire gondolhatott... :S
2013. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet kisebbnek nézte a babádat.
2013. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fiatalos vagy és arra értette, fiatalon szültél?

Vagy kisebbnek gondolta a babát, mint amennyi.

2,5 hónapossal én már mentem mindenfelé pedig akkor még tél volt.

2013. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért ennyire rossz indulatúak az emberek, nincs influenza járvány..ne törődj vele.
2013. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem újszülöttel nem szerencsés menni, kivéve, ha máshogy nem megoldható, de egy ekkora babával már én is vígan jártam a Tescóba!

Sőt bevallom azt is, hogy nem a vásárlás volt a fő cél, hanem egy kis csavargás :)

2013. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aztán lehet nem is rád mondta. Néha annyira hülyén jönnek ki a dolgok. Pl beszélgetnek valakiről, de pont rád néz, mert a gyereke a tiedhez ment oda, de közbe mondja tovább a magáét, és máris olyan, mintha konkrétan neked mondta volna.
2013. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extra,engem az lep meg ha 1-2 hetes újszülöttel mennek,az szerintem is durva mert 1-2 hetes babának még sok.De azért mert gyerek születik még kell menni vásárolni nem ülhetsz otthon 1 éves koráig..
2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

irigylem a gondjaidat...nem mindegy mire gondolt?

ettől még nem gondolok senkit bevállalósnak mert pici babával elmegy váásárolni....

jujj

2013. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!