Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt nektek is hasonló képzelg...

Volt nektek is hasonló képzelgésetek éjszaka?

Figyelt kérdés
A kisbabánk legtöbbször úgy alszik el este és éjszaka hogy az ölünkbe dajkáljuk. Mikor elalszik betesszük az ágyába (külön szobába alszik). Amikor éjjel az egyik oldalamról a másikra fordulok többször is arra riadok fel, hogy azt hiszem hogy még mindig a mellkasomon van a baba és forduláskor legurul rólam. Előfordult hogy félálomban elkezdtem keresni magam körül az ágyon, meg volt hogy az ágy mellett tapogatóztam a szőnyegen hogy hol van. Párszor már olyan is volt hogy felébresztettem a férjemet hogy hova lett a gyerek. Ő meg nem értette mit akarok. Ilyenkor teljesen pánikba esek, ami eltart kb fél percig mire felébredek szerencsére. Ez már nagyon beteges? Mással is fordult már elő ilyesmi?
2009. okt. 8. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam ilyet, pedig a kiságyában altattam, viszont fekve szoptattam és attól féltem ráfekszem.
2009. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
HIHI! Képzeljétek, nálunk a férjemnek vannak ilyen "jó" szokásai! Volt, hogy éjjel kiugrott az ágyból, hogy elkapja a gyereket, mert azt álmodta, hogy lemászik az ágyról (akkor tanult meg mászni). De nála ez rendszeres, tapogat a földön, engem és keresi a gyereket éjjel, pedig soha nem aludt velünk egy ágyban. Már leszokhatna róla, mert a pici már 17 hónapos.
2009. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!