Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem kevés 2...

Szerintetek nem kevés 2 évesen ennyi? Ha rákérdezek csak annyit mondanak, hogy ilyen az alkata.

Figyelt kérdés
85 cm és 9 kg 2 évesen. Nagyon rossz evő, már születése óta. De ezt szerintem a kórházban rontották el, hogy annyira erőltették a szoptatást, hogy már mellé feküdtem ordított 7 hónapos koráig. Születésekor: 53 cm és 3,5 kg volt.
2013. jún. 7. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én lányom is most volt májusban 2 éves. 11 kg és 88 cm.

Mikor 10 hónapos volt, akkor kapott egy rota fertőzést és kerek 1 kg-ot fogyott a lányom, 8 kg-ról 7-re.

Onnantól kezdve nehezen hízott, mert folyamatosan fut, szaladgál, örökmozgó. 1 évesen volt 8 kg. Béres cseppet adok neki C-vitaminnal. Egy év alatt 3 kg-ot hízott, ami az ő korosztályának nagyon jó. Szerintem próbáld ki a Béres cseppet. Bár csak 10 kg felett adható, de mi is szedtük 10 kg alatt, egyszer egy nap 5 cseppet orvosi utasításra.

2013. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 2évesen 9,6 kg volt és 82cm.Mindemellett iszonyúan rossz evő. Ő 3kg-val és 50cm-el született.Volt hogy hogy két hónapig egy dekát sem hízott.Kapott mindenféle étvágyjavitó pépet,és sokminden mást,de mégsem evett úgy és nem hízott úgy ahogy a nagy könyvben meg van írva!Minden ember illetve minden gyerek más és más.Én is elvittem orvoshoz,d eazt mondták nekem is ilyen az alkata,ne várjam hogy óriásbaby legyen mivel sem én sem az apja nem vagyunk nagyok.Én 160cm 50kg az apa 170cm 68 kg.Fogadjam el.ő olyan amilyen.A védőnő nekem mindig azt mondta,eszik amennyi kell neki!!Úgy hogy szerintem ne aggódj!Kitartás!!
2013. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ismerek ekkora gyereket nem is egyet,ilyen picik és kész, nincs semmi bajuk.Nekem nagyon picinek tűnik mert az én gyerekem másfél éves és 14 kiló,88 cm. Én meg ezt hallgatom egyfolytában.Ez is idegesítő.

2013. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kap Béres cseppet, Cebion cseppet, és Vitacolant. Már egy éve adom neki.

Csásszárral szültem, és nem volt tejem, de annyira erőltették a szoptatást, nem adtak mást neki, sőt tabu volt a cumi és a cumisüveg a kórházba, pohárból itatták. Szoptatni nem tudtam, mert nincs bimbóm. Volt, hogy 3 óra alatt 1 dl fejtem ki kézzel, mert a mellszívót sem használhattam, és ebből kb. a fele mellé folyt mikor odaadták neki pohárból. Nagyon kivoltam, és sajnos nem is tudtam megnyugtatni sokáig, csak sírt a kezembe. 7 hónapos koráig sírt ha mellé feküdtem, a kórházi dolog miatt. Ez a bababarát kórház. Nem mennék mégegyszer ide.

Hozzátáplálás jól ment, de mindig olyan evő volt, hogy inkább sokszor keveset. A tápszert is nem egyszerre vágta be, hanem meg kellett állni 3-4 alkalommal. A nyers gyümölcsöt, zöldséget nagyon szereti.

2013. jún. 7. 21:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam két évesen 7900g 78cm-volt.2270g-al született és 47cm-volt.Apuka 160cm 54kg anyuka 152cm 75kg.Járunk vele gasztróra de semmi baja.Jövő héten lesz 3éves,március végén a gasztrón 8950g és 87cm volt.
2013. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 éves lányom 85cm és 13kg, de ő jó evő és jó húsban is van. Nincs vashiány véletlenül?
2013. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!