Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó neki így elaludni?...

Miért jó neki így elaludni? 14hónapos kisfiam, össze-vissza fészkelődik, négykéz-láb mászik, felül, stb. mire végre elalszik. Ez tart 10-15percig minden alvás elött.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kisgyerek logikáját soha ne akard megérteni! Valamiért így érzi jól magát,ettől fárad el és lesz álmos.Hagyd nyugodtan rá, hagyd egyedül,később változni fog.Aki erre magyarázatot ad a szülőknek,az még nem nevelt gyerekeket,csak elméletben okoskodik.
2009. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nálunk is így van (legalábbis nálam igen). Mire megtalálom a megfelelő helyzetet elalvás előtt, jó néhányszor körbe forgok. Szerintem hagyd, ha ő így alszik el, akkor ne bolygasd. Valószínű, hogy ő így találja meg a megfelelő pozíciót vagy így álmosodik el. Ha így elalszik magától, akkor nincs semmi teendő.
2009. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom is ilyen, 13 hónapos. Nem tudom miért jó neki, de engem néha nagyon idegesít.
2009. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, de így még véletlen se tudom "rendes"ágyba tenni, nem?lepörögne.
2009. okt. 8. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ekkora korban még ne is akard rendes ágyba tenni. neki még teljesen jó a kiságy, az a biztonságos. éjszaka is viszonylag sokat mocorognak, vackolnak. legalábbis az én fiam:-)
2009. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ,nem is mostanra gondoltam a rendes ágyat, de ha így szokja meg, mindig így fog aludni?
2009. okt. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!